Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > PROJECT MANAGER

PROJECT MANAGER

MORIS design s.r.o. Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 26 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku.

Náplň práce:

Správa přidělených klientů.

Vedení samostatných jednání, osobní jednání se zákazníky - manažery velkých nadnárodních korporací.

Vedení zakázek/projektů ve výrobní společnosti se zaměřením na zakázkovou výrobu.

Účast ve výběrových řízeních, zpracovávání obchodních nabídek a příprava prezentací.

Plnění stanovených obchodních plánů, rozpočtů a harmonogramů.

Reporting nadřízenému.

Požadujeme:

Praxe s vedením zakázek/projektů ve výrobní společnosti se zaměřením na zakázkovou výrobu.

Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti.

Logické myšlení a kreativní přístup.

Sebevědomé klientsky orientované vystupování.

Spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, rozhodnost, odolnost vůči stresu.

Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení.

Profesionální znalost AJ a NJ.

Dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel, Word, Powerpoint).

Řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:

Zázemí rodinné firmy, práci v zaběhnutém týmu.

Přátelský přístup a vstřícnost.

Možnost zvyšování kvalifikace a kariérní postup.

Rozmanité uplatnění zkušeností.

Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc, do výše celkem 5 dní.

3 dny sick day.

osobní automobil, notebook, telefon.

Káva a čaj zdarma a možnost používat plně vybavenou kuchyňku.

Ovoce na pracovišti 2x týdně.

Dovoz jídla do firmy za zvýhodněnou cenu.

Zaměstnanecká sleva na zboží.

Firemní akce – grilování.

Možnost sportovat s Multisportem.

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
Práce na plný úvazek
Délka
Na dobu určitou
Požadované jazyky
Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Středně pokročilá)

A kdo vám bude oporou

Filip Klofáč Filip Klofáč Spolumajitel
Filip je spolumajitelem firmy, kterou řídí spolu se svým bratrem Adamem.

Další volné pozice

TRUHLÁŘ - NÁBYTKÁŘ

HPP Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 26 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

Více o pozici

ZÁMEČNÍK

Na dobu určitou Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

PROJEKTOVÝ KOODINÁTOR

Pracovní smlouva Tiskařská 612/4, Praha - Malešice