Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen DÉMOS

DÉMOS

Klient
Démos Trade a. s.
Segment
Hobby
Realizace
2022
O projektu

Firma Démos je největším dodavatelem materiálů pro výrobu nábytku v České republice s více jak dvacetiletou tradicí.

U prodejny Démos nás čekal nelehký úkol – vytvořit jedinečný moderní prostor kombinující potřeby B2B a B2C zákazníků. Spojit velký showroom a prodejnu pro koncové zákazníky. Obě skupiny mají svá specifika a žádná z nich se nesmí cítit opomíjená nebo znevýhodněná. Začali jsme tedy vytvořením přehledné zákaznické cesty pro obě tyto skupiny, což byl i hlavní bod celého re-designu.

Orientaci na prodejně jsme podpořili světelnou navigací na jednotlivé kategorie zboží. Kvůli barevné a tvarové různorodosti sortimentu jsme zvolili technicky i vizuálně nejčistší možnou prezentaci na bílých stojanech. Jejich univerzálnost podtrhují výměnné panely, které lze přizpůsobit odlišným typům vystavovaného zboží.

K jednotlivým kategoriím produktů pak zákazníka nasměruje světelná navigace. V rámci signage jsme rovněž nastavili základní grafický manuál pro využívání ploch v rámci dodavatelské navigace tak, aby stále fungovala i ve spojení s vlastními výrobky. Pro každou kategorii i podkategorii jsme navrhli řešení cílené na klienta, který si každý produkt může porovnat s protikusem a vyzkoušet různé typy LED osvětlení. Díky jednoduchému a čistému působení celkové expozice se zákazníci v prodejně mohou rychleji zorientovat, což jim usnadní i konečný výběr produktu.

Z 560 m2 nepřehledného prostředí se stala architektonicky čistá moderní prodejna. Na našich unifikovaných stojanech pak krásně vyniknou stěžejní produkty a z celé prodejny se tímto stává inspirativní prostředí, kde zákazníci snadno najdou to, co hledají.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2023 MORIS design s.r.o.