Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen DÉMOS VELKÁ LOMNICA

DÉMOS VELKÁ LOMNICA

Klient
Démos
Segment
Nábytek
Realizace
2023
O projektu

Ve Velké Lomnici nedávno ožil prostor ve firmě Démos díky preciznímu interiérovému projektu, který spojil nápaditý design a detailní provedení. Pro tento projekt bylo připravováno několik klíčových prvků. Mezi ně patřily stojany pro kování, stojany pro vzorky LTD desek, tvůrčí pracovní stůl známý jako „tvůrčí ponk“, a světelné grafiky t-board a další nábytek.

Jednou z klíčových výzvou tohoto projektu bylo detailní plánování a realizace plánogramů pro stovky úchytek. Tato pozornost k detailům byla nezbytná k tomu, aby byl každý prvek nábytku umístěn přesně dle přání zákazníka. Tým odborníků se soustředil na každý kousek, aby zajistil harmonickou kombinaci designu a praktičnosti.

Celý koncept projektu vycházel z design manuálu, jehož autorem je zkušený designér Petr Tošovský. Jeho kreativita a schopnost převést myšlenky do konkrétní podoby sehrály klíčovou roli v úspěchu tohoto interiérového projektu.

Projekt nám ukazuje, že vzdálený designový koncept může být úspěšně převeden do reality díky precizní přípravě, kvalitní práci a týmu odborníků s vášní pro detail a schopností přinášet funkční a estetická interiérová řešení.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.