Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen Highland sport

Highland sport

Klient
Highland sport s.r.o.
Segment
Sport, outdoor
Realizace
2016
Štítky
Interiér, Design, Interiér, In-store
O projektu

Cílem design konceptu prodejny se sportovním vybavením je vymezit prodejní kanál ze standardu českých prodejen se sportem a přiblížit se prémiovým evropským konceptům tak, aby pozitivně působila na emoce a chování cílové skupiny. Design má skloubit divočinu a high-tech, a má tak připomínat zákazníkům stále se přibližující vztah mezi technologiemi a přírodou. Proto byl zvolen organicky se rýsující tvar velehor, skal či ledovců v kontrastu s designově uchopenými horskými rekvizitami jako jsou lyže, obrazy v LCD obrazovkách, krb a další inscenované horské motivy. Vše je dokresleno vyskládanými kulatinami nasekaného dřeva a prosvětleno tvarově podle loga asociujícího horský masiv. Koncept je velmi přehledně a funkčně uspořádaný do logických prodejních kategorií a modulárně umožňuje díky variabilním komponentům a podiím prezentovat a velmi jednoduše měnit zboží ze zimního na letní.

MORIS design je také autorem designu přidružené restaurace, ve které si mohou zákazníci pochutnat na výborné kávě či na obědě po nákupech.

Prodejna otevřela své brány zákazníkům 4. listopadu a nabídla tak zcela nový pohled na tento rostoucí segment trhu v exponované předvánoční době. Prodejní výsledky hned o prvním víkendu předčily veškerá očekávání.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.