Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen KB HOLEŠOVICE

KB HOLEŠOVICE

Klient
Komerční banka
Segment
Bankovní služby
Realizace
2023
O projektu

Celkovou modernizací prošla Komerční banka v Praze – Holešovice. V rámci ní jsme pobočku vybavili novým nábytkem i designovými prvky navrženými studiem Reaktor. Vizuálně čisté vybavení svou modularitou a flexibilitou navazuje na moderní vzdušný interiér pobočky.

Hned u vchodu klienty vítá heslo „Sázíme zelenou budoucnost“ na kovové mřížce ošetřené práškovým lakováním. Dostatečný kontrast industriálnímu stylu zde zajišťují zelené rostliny, které podtrhují význam slov.  Oblé tvary skříněk a stolů vycházejí ze současných možností digitálních technologií. Více namáhané prvky jako desky pracovních stolů jsou vyrobené z vysokotlakého laminátu. Tím jsme zamezili rychlému opotřebování vybavení. Naopak pro skříně do zázemí či kontejnery, které nejsou tolik zatěžované, jsme zvolili cenově příznivější laminové dřevotřískové desky. 

Naše bohaté zkušenosti z řady úspěšných fit-outů jsme uplatnili zejména při realizaci zázemí pro zaměstnance s kuchyňkou. Tu jsme pomohli přizpůsobit prostorám i potřebám každodenního provozu. Stejně tak jsme optimalizovali část ostatního vybavení pro hladší průběh redesignu dalších poboček.

V naší výrobě mimo jiné zpracováváme také plast a zajistíme i elektroinstalaci. Některé z designových prvků jsme tak doplnili o plastové komponenty a LED osvětlení. Jedná se o oblá světla, která osvětlují prostor decentně a přirozeně. Tím přispívají k příjemné atmosféře, jež se více než na banku zaměřuje na zákazníka a jeho pohodlí. Tento záměr je mimo jiné podpořen i prvky z přírodního materiálu, zejména masivu a dubové dýhy.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.