Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen KETRIS

KETRIS

Klient
KETRIS s.r.o.
Segment
Chovatelské potřeby
Realizace
2022
O projektu

Dvě patra plná vybavení nejen pro chovatele zvířat, ale i pro nadšence do jezdectví. Ti v prodejně najdou vše – od jezdeckého oblečení až po postroje. Praktické uspořádaní prodejny, přehledné rozvržení sortimentu i nadčasový vzhled interiéru dělají z prodejny útulné místo k nákupu.

Sortiment je přehledně rozčleněn podle použití a typu výbavy. Názvy jednotlivých kategorií jsou viditelné z každého rohu prodejny, čímž podporují orientaci v obchodě. Dřevěné a zemní odstíny prezentují lásku k přírodě a farmaření. Kombinace dřevodekoru, tmavě šedé a kontrastní zelené barvy vyjadřují identitu značky podle jejího Brand manuálu. Dřevěná podlaha a dřevodekor zároveň vytvářejí rustikální atmosféru, kterou doplňuje svěží zelená. Pohodlí při nákupech zaručují dvě křesla v čekací zóně, kde si zákaznici mohou odpočinout nebo se v klidu seznámit s produktem.

Designovou dominantu tvoří světla ve tvaru podkov, která kromě designu přispívají i k ideálnímu nasvětlení produktů. Třešničkou prodejny je pak replika koně sloužící pro prezentaci zboží a zároveň jako důmyslné zakrytí topení. Milovníci jezdectví a nadšení chovatelé již při vstupu pochopí, že jsou na správném místě.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.