Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen MANUMI

MANUMI

Klient
Korálky.cz s.r.o.
Segment
Hobby
Realizace
2022
O projektu

Tvoření a kreativita září až na ulici. Zákazníci tak mají chuť ihned vstoupit, a to hlavně díky hravému barevnému designu. Interiér obchodu nejenže šikovně prezentuje podstatu značky a nabízeného zboží, ale zásadně přispívá i k navigaci v prodejně.

V prodejně najdete opravdu rozmanitou nabídku produktů pro tvoření – od korálků, přes macramé potřeby až po pomůcky pro výrobu svíček. Drobné zboží jednoduše vynikne na vizuálně neutrálních stojanech. Ty jsou podpořené barevnou navigační grafikou, díky které zákazník ihned ví, kde najde potřeby pro svou tvorbu. „Vše pro náramky z minerálů“ nebo nápis „Vše pro macramé“ na barevném pozadí jasně značí kategorie produktů, které jsou tak nepřehlédnutelné již od vchodu.

Komunikaci jsme posílili nejen uvnitř prodejny, ale i směrem na ulici. Původní postery ve výloze nahradily světelné T-boardy na čelech gondol. Ty přitáhnou pozornost kolemjdoucích a svým nevšedním designem i výraznými barvami lákají k nakouknutí do prodejny. Celkově jsme prodejnu omladili a zpřehlednili, aniž bychom museli zasahovat do sortimentu.

Designovou třešničkou na dortu je obvodový LED neon symbolizující navlékání korálků na šňůru, který chytře propojuje regály po celém obvodu prodejny.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.