Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen O2 ŠKOLÍCÍ CENTRUM

O2 ŠKOLÍCÍ CENTRUM

Klient
O2 Czech Republic
Segment
Telekomunikace
Realizace
2022
O projektu

Jedinečné školící centrum pro zaměstnance O2 prošlo celkovou modernizací, v rámci které jsme prostor zrealizovali dle návrhu architektonického ateliéru room411.architects včetně výroby jimi navržených atypických interiérových prvků. Koncept nabízí nové prostory pro vzdělávání, například v rámci audiovizuálních technologií. To umožňují protihlukové buňky pro nahrávání čistého zvukového záznamu, a to díky dělícím příčkám z akustické pěny omezující okolní hluk.

Již u vchodu uvítá návštěvníky stylové svítivé LED logo O2. Chodbu pak lemuje pět kovových konstrukcí pro umístění plakátu. Ty se dají díky měděným klipům snadno připevnit a podle potřeby i vyměnit. Vzhled prostoru si tak klient může přizpůsobovat aktuálním potřebám. Školící místnost jsme vybavili nástěnnou tabulí se dvěma posuvnými částmi – magnetickou nástěnkou a nástěnkou na připínáčky. Základ tabule pak tvoří tzv. white board pro psaní fixou. Přednášející tak může plně využívat flexibilitu tohoto prvku.

V rámci nového konceptu byly také rozšířeny společné prostory. Nový kuchyňský kout lépe využívá celý prostor a poskytuje tak zaměstnancům více místa pro občerstvení. Světlá deska kuchyňského ostrůvku a světlá linka chytře kontrastují s tmavými skříňkami i základem ostrůvku. Tento kontrast podtrhuje celkovou modernost místnosti. Původní rohovou sedačku jsme opatřili novým čalouněním z pevné látky, čímž jsme oživili celý prostor k sezení.

Industriální design je doplněn o kovové stropní konstrukce a minimalistický policový díl s držáky na květináče. Tyto černé a šedé kovové prvky jsou osazené zelenými rostlinami, které prostor přirozeně rozsvítí. Stropní konstrukce jsou mimo jiné vybavené akustickými panely podporující odhlučnění místnosti. Všechny tyto prvky tak tvoří inspirující a příjemný prostor pro další rozvoj a vzdělávání zaměstnanců.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.