Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen PILULKA

PILULKA

Klient
Pilulka Lékárny a.s.
Segment
Lékárny
Realizace
2022
O projektu

Brand Manuál je jednoznačně základem každé firmy. Odvíjí se od něj tón marketingové komunikace, podoba online marketingu i vizuálních materiálů. Ve společnosti, která se stejně jako +pilulka neustále rozvíjí, se Brand Manuál neustále upravuje a jednou za čas se může i celý změnit. V takové chvíli mu musíme přizpůsobit i in-store komunikaci a design provozoven.

Takto jsme novému Brand Manuálu přizpůsobili lékárnu na Senovážném náměstí. Tato změna se týkala především zásuvek postranních regálů a čel nízkých gondol. Stěžejním prvkem celého designu je symbol smajlíka, jež částečně tvoří i znaménko plus, které společnost přidala i k názvu lékáren. Růžové plus vyjadřuje pozitivní zkušenost a smajlík na polepech i ve výloze zase naznačuje, jaký pocit budou zákazníci z nákupu mít.

Základem nového designu se stala výrazná, přesto jemná růžová barva. Ta má v zákaznicích evokovat jemnost a pohodu. Celý interiér je tak kombinací čisté bílé barvy a několika odstínů růžové, díky čemuž se prodejna stává vizuálně čistou a pro zákazníky přehlednější. Nový koncept prezentuje +pilulku nejen jako pouhou lékárnu, ale jako atraktivní místo k nákupu.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.