Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen REFIT KONCEPTU DROGERIE TETA

REFIT KONCEPTU DROGERIE TETA

Klient
Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.
Segment
Drogerie
Realizace
2022
O projektu

Na našich konceptech nepřestáváme pracovat ani poté, co se dostanou do provozu. Svět retailu se neustále mění. Stejně jako zákazníci. Aby náš koncept drogerie Teta držel krok s dobou, upravili jsme vybrané části tak, aby více odpovídaly novým potřebám prodejny – tedy zviditelnit dané části v očích nakupujícího.

Sjednocením všech stojanů Dekorativní kosmetiky jsme ucelili vzhled sekce. Ten tak lépe navazuje na celkový design prodejny. Pomocí světelných prvků jsme podpořili komunikaci směrem k zákazníkům, kteří tento sortiment snadněji zaznamenají.

Instalováním bočnic jsme ohraničili regál Zdraví a vyzdvihli jej nad ostatní sortiment. Díky tomu sekce jemně vystupuje. Světelný zelený kříž viditelný ze všech stran podporuje navigaci na místě a zákazníky přiláká i ze vzdálenějších částí prodejny.

V neposlední řadě jsme osvěžili podobu stávajících stojanů pleťové a vlasové péče. K tomu jsme použili nové názvosloví a grafiku. Například barvy na vlasy jsme pomyslně rozdělili podle toho, jaký efekt jednotlivé produkty mají.

„Chci být vidět!“ nebo „Chci perfektní krytí a péči navíc!“, hlásají cedule nad jednotlivými typy barev na vlasy. Již z dálky tak zákazník vidí, kam jít, pokud hledá odvážnější odstín nebo pečující barvu.

Cílem refitu bylo především oživení interiéru prodejny a uzpůsobení konceptu novým trendům. Díky tomu, že původní koncept prodejen Teta je také našim dílem, bylo pro nás i klienta snadnější dané změny provést. 

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.