Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen SAUNIA

SAUNIA

Klient
SAUNIA s.r.o.
Segment
Péče o zdraví
Realizace
2021
O projektu

Úspěšný stavební projekt, který jsme dokončili pro největší síť saunových světů SAUNIA v ČR, je otevřen v OC CENTRAL Kladno.

Elegantní dřevěný nápis SAUNIA, který Vás vítá hned v úvodu ujišťuje, že vstupujete do výjimečně zdravého prostoru, kde se Vaše tělo opravdu zrelaxuje. Naleznete zde 5 typů saun, bar a příjemnou atmosféru a prostředí, které zaručeně osvěží Vaše tělo a mysl. Vše ve výjimečném materiálovém provedení a zpracování od dřevěného obložení stěn až po informační grafiku.

Na tak rozsáhlé přípravě a realizaci se podílel celý náš tým od MORIS design až po naší stavební divizi MORIS construction. Saunový svět jsme tak mohli vybudovat od kompletní stavební úpravy až po výrobu interiéru. I zde se ukázalo, že opravdu na každém detailu záleží, neboť jsme si se zástupci Saunia s veškerými prvky detailně vyhráli nejen výrobně a technologicky, ale jako vždy i stavebně. Díky tomu se celý saunový svět stává opravdu výjimečným prostorem pro Relax. 

Naše cesta byla náročná, celá výstavba trvala 5 měsíců, ale výsledek je skvělý! Podívejte se na fotky níže. 

Držíme projektu palce ať má mnoho spokojených a nových zákazníků. Zaměstnancům přejeme ať se jim v takto krásném prostoru pracuje pohodlně a s úsměvem se starají o zákazníky. 

Filozofii naší stavební divize MORIS construction dokonale vystihuje slogan „Máme rádi čistou práci“, kterou se ve všech ohledech snažíme poskytovat všem našim zákazníkům, a to nejen v ČR a SK, ale dnes už i po celé Evropě.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2023 MORIS design s.r.o.