Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen SPORTISIMO OSTRAVA

SPORTISIMO OSTRAVA

Klient
Sportisimo s. r. o.
Segment
Hobby
Realizace
Září 2021
O projektu

Součástí modernizace bylo i efektivnější obchodní značení v pasáži navádějící potenciální zákazníky přímo do prodejny. Již u vstupu rychle získají základní přehled o umístění jednotlivých kategorií zboží, k nimž je navede vylepšená cesta zákazníka. Ta díky jasnému značení ukáže zákazníkovi směr a intuitivně ho provede celou prodejnou. Z nákupu se tak vytratí veškerý stres způsobený případným chaosem a zbyde jen příjemný zážitek z nákupu.

Při navrhování interiéru prodejen vždy myslíme i na kvalitní in-store komunikaci. S našimi edukačními prvky můžeme zákazníkovi poskytnout kompletní nezávislost při výběru zboží. Digitální technologie rozmístěné po celé ploše prodejny pak zákazník využívá k navigaci a vyhledávání zboží. Personál se tak může soustředit více na chod prodejny či odbornější poradenství, aniž by je zdržovali dotazy navíc.

Vybavení prodejny jsme doplnili o nové osvětlení, které podtrhuje příjemnou atmosféru celého obchodního interiéru. Při práci na ploše o velikosti 1 252 m2 se nesmí chybovat. Proto jsme po podrobném naplánování celého redesignu dbali především na správnost jednotlivých kroků a kvalitu dílčích prací.


Již krátce po otevření prodejny zaznamenal náš klient nárůst tržeb i skvělou odezvu ze strany svých zákazníků. Náš koncept spojující dlouhodobý moderní design a zákaznický zážitek se opět osvědčil a přispěl k celkovému zvýšení standardů prodejny.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.