Hledat
Úvod > Design prodejen
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference
 • Design prodejen

  Navrhneme, vyrobíme, postavíme

  Reference

Vymyslíme na míru řešení pro Vaši prodejnu. Navrhneme funkční a krásný design, který bude prodávat. Připravíme projektovou dokumentaci, vyrobíme jakékoliv vybavení a branding. Jednoduše postavíme a vybavíme nábytkem celý prostor kompletně na klíč.

Ať se jedná o obchod, pobočku, show-room, kiosek (shop-in-shop), kancelář nebo třeba restauraci. Nerozlišujeme malé a velké zákazníky, nerozlišujeme realizaci nového interiéru od rekonstrukce. Chceme být užiteční a přinést Vám měřitelné výsledky s přidanou hodnotou pro Vaše podnikání.

Nabízíme kreativní a funkční řešení skrz design prodejen.

Jsme unikátní tím, že známe a dodáme veškerá potřebná řemesla.

Zatímco my vymýšlíme a realizujeme Váš interiér snů, Vy se můžete věnovat své práci a více vydělávat – užijte si spolehlivého partnera pro design prodejny.

NEZÁVAZNá poptávka

CO PRO VÁS ZAJISTÍME?
 • Analýza projektu a potřeb zákazníka / investora s ohledem na přidanou hodnotu a měřitelný přínos
 • Store-check Vašich prodejen / poboček a konkurence
 • Design a návrh interiérů ve 3D vizualizaci, shop concept
 • Vývoj, prototypování a testování funkčnosti designu prodejny
 • Zaměření a pasportizace prodejen
 • Výroba, doprava, instalace
 • Skladování, logistika

  Vyzkoušejte nás!

   

Vybrané realizace

Úvod > Design prodejen SUPER ZOO NOVO PLAZA

SUPER ZOO NOVO PLAZA

Klient
Super zoo
Segment
Chovatelské potřeby
Realizace
2022
O projektu

U našich konceptů dbáme nejen na emoce, ale také na funkčnost. Myslíme jak na koncové zákazníky, tak i na naše klienty. Proto se při navrhování a vývinu soustředíme také na modularitu našich konceptů. První návrh je tedy určen té největší prodejně. Veškeré části designu a vybavení jsou navrženy tak, aby se dal celý interiér přizpůsobit i menším prodejnám.

Prodejna Super zoo v OC Novo Plaza se tak stala další úspěšně rebrandovanou pobočkou tohoto oblíbeného řetězce s chovatelskými potřebami. Přehlednost prodejny jsme podpořili výrazným značením kategorií a jednoduchou grafikou s obrázky jednotlivých skupin mazlíčků. Námi navržené a vyrobené regály na zboží se dokonale přizpůsobí menším prostorám, aniž by byl narušen celkový vzhled interiéru.

Pro navození zákaznického zážitku jsme využili živá zvířata. Vytvořili jsme zajímavé expozice a designově je zakomponovali do celkového konceptu. Zážitek z nákupu jsme podpořili i edukačními prvky, které podtrhují lásku značky k domácím mazlíčkům. V prodejně tedy najdete i sekci „Jak správně pečovat o svého mazlíčka?“, s letáčkem ke každému zvířátku a tipy, jak mu dopřát tu nejlepší péči.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Vybraný projekt

Redesign sítě prodejen
drogerie Teta

Více info
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.