Hledat
Úvod > Detail novinky Doplňujeme Super zoo prodejny o psí salon

Doplňujeme Super zoo prodejny o psí salon

Vytvořili jsme celistvý koncept, který doplňuje prodejny nejen svým designem, ale i svou přidanou hodnotou střihačského salonu. V prodejně tak vznikl unikátní psí salon.

Koncept designu psí salon vznikl v návaznosti na design prodejen SUPER ZOO a vytváří jedinečný koncept napodobující současný módní trend střihacích Barber shopů pro pány tak, aby i domácí mazlíčci se cítili příjemně.

Koncept psího salonu má navodit podobnou ‘‘Barber‘‘ atmosféru, ať už se jedná o dvounohé, nebo čtyřnohé mazlíčky a celý design plynule navazuje na design prodejen, kde jsou použité stejné materiály a podobné prvky.

Zákazníci, v tomto případě psi, se cítí pohodlně a bezpečně po dobu čekání, neboť jsou v ohrádkách s hračkami. Grooming salon má svoji čekací zónu, která je oddělená od stříhací části, ale hlavně od prodejní části. Páníček si může v klidu vypít kávu nebo si nakoupit během stříhání. V salonu jsou vystavené doplňky k přímému prodeji např. psí šampóny, kůry a ostatní doplňky. Na zdech salonu jsou umístěné fotografie proměn psů před a po jejich stříhání a vytváří tak velmi příjemnou a vtipnou atmosféru.

Protože je psí salon zakomponován do prostoru prodejny, je kladen důraz na vizuální identitu značky SUPER ZOO.

Ergonomie a vybrané materiály vytvářejí příjemnou, útulnou atmosféru, která uvolní uzdu fantazii a kreativitě.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.