Hledat
Úvod > Detail novinky Náhled do budoucnosti s MORISEM

Náhled do budoucnosti s MORISEM

Náhled do budoucnosti digitálního retailu byl představován na sedmi prezentačních stojanech, nabitých nejnovějšími technologiemi. Tato digitální expozice musela splňovat vysoké nároky pro názorné ukázky nových technologií, jako jsou BIG data, Face scan, Digital signature aj. K tomu jsme vyvinuli multifunkční stojany, které se jednoduchým sklopením středového kruhu mohou upravit dle potřeb konkrétní prezentace. 

Velký světelný kruh stojanu na druhou stranu vymezuje boční prostor, aby do jednání nemohl nikdo vkročit a klienti se při prezentaci uvnitř kruhu stále cítili komfortně. 

Středový totem pak slouží jako nosič 4 obrazovek a mnoha čidel a snímačů, které jsou spojené s prezentací jednotlivých produktů. 

Zákaznická cesta je nastavená tak, aby každý návštěvník musel projít kolem všech produktů a obsluha měla dostatek prostoru ho osobně oslovit. Jednotlivé stojany pak byly obsahově skloubené s potřebami zákaznické cesty a hierarchicky sestaveny podle jejích priorit. Za velmi krátký čas tak vznikla expozice s prvky, které jsou i nadále snadno implementovatelné k jakékoliv další prezentaci značky.

POPAI AWARDS 2020 - Speciální ocenění v kategorii VYNIKAJÍCÍ REALIZACE za projekt O2 digitální expozice

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.