Hledat
Úvod > Detail novinky Nové pojetí obchodu péče o tělo a nehty

Nové pojetí obchodu péče o tělo a nehty

Nové pojetí obchodu péče o tělo a nehty jsme navrhli v jednoduchém, jemně ženském stylu, aby byl přehledný na první moment.

Místo, kde si zákaznice může v praxi vyzkoušet produkty NaniNails, má atmosféru divadelní scény. Dvouúrovňová opona s centrálním umístěním loga NaniNails navozuje romantickou a příjemnou atmosféru. Stolek má dvě úrovně, horní pro umístění lampy, popř. stojanů na laky a spodní pracovní plochu. Díky tzv. „test boxu“ si zákaznice může vyzkoušet různou teplotu světla a vliv na vnímání barvy.

Drobné produkty jako je zdobení pro art nail nebo různé štětce, pilníky atd. vystavujeme na barevném stojanu připomínajícím rozkvetlý květ. Produkty jsou prezentovány v různých výškách a přístupné jsou ze všech stran. Jednoduchý tvar pokladny s displejem pro impulsní prodej a prezentačním stolkem vytváří optickou bariéru.

Stěna za pokladnou je polepena stříbrnou grafikou z mozaiky, kterou tvoří část loga NaniNails. Pokladna je podsvícena růžovým LED páskem, který tak umocňuje příjemný pocit v obchodě. Celý prostor je v odstínech růžové, šedé, bílé a stříbrné.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.