Hledat
Úvod > Detail novinky Další dvě zlata! Zabodovali jsme v další odborné soutěži.

Další dvě zlata! Zabodovali jsme v další odborné soutěži.

Máme neskutečnou radost a máme pocit, že naše úspěšná cesta nezná hranice. V rámci další soutěže ,,Duhový paprsek,, jsme si odnesli dvě zlata v důležitých kategoriích. A které to byly? A co je na projektech zajímavé?

Cena Sdružení dodavatelů pro signmaking za celkové řešení, které pracuje s nejnovějšími technologiemi za projekt O2 digitální expozice

Náhled do budoucnosti digitálního retailu byl představován na sedmi prezentačních stojanech, nabitých nejnovějšími technologiemi jako jsou BIG data, Face scan, Digital signage, Monitoring pohybu zákazníků, Demografie zákazníků, Elektronické cenovky a další. K tomu jsme vyvinuli multifunkční stojany, které se jednoduchým sklopením středového kruhu mohou upravit dle potřeb.

Cena České marketingové společnosti za komplexní řešení prostoru s využitím netradičních technologií za projekt FOOTSHOP BUCHAREST

Náš tým skvěle zvládl začátek úspěšné cesty, kdy jsme realizovali obchod v rumunské Bukurešti. Prostor bývalé cukrárny jsme zrekonstruovali s důrazem na zachování genia loci. Bezešvé jekly, neviditelné sváry, kalená skla se specifickým zaleštěním hran. Pokladní pult a pult pro 3D tiskárnu jsme postavili až na místě z italských černých luxfer. Ve druhém podlaží je výstavní prostor a VIP lounge poskytující výhled na dominantní lustr od společnosti Lasvit. Nejde tu jen o tenisky, jde i o design, umění, sběratelství a společenský status. 

Naše péče na 107%, kterou do projektů dáváme se vždycky projeví.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.