Hledat
Úvod > Detail novinky Cenné vítězství v soutěži Effie je příslibem do budoucna

Cenné vítězství v soutěži Effie je příslibem do budoucna

Obrovské úsilí, čas a prostředky vynaložené na rebranding sítě drogérií Teta se vyplatily! Tento projekt, svým rozsahem zcela unikátní, jehož autorem je MORIS design spolu s Dynamo design, zvítězil na Effie Awards v kategorii Ostatní služby. Hlavním kritériem hodnocení u ceny Effie není jen kreativita, ale především výsledky kampaní, tedy efektivita plánování, průzkumu trhu, využití médií i managementu rozpočtu.

Jedná se o nejprestižnější ocenění v oboru, a jsme za něj velmi rádi!

Klíčovým úspěchem projektu bylo především výrazné zvýšení tržeb a objemu nákupů v nových prodejnách, k čemuž navíc postačila minimální mediální podpora. Rebranding začal v červenci 2013 a v různých podobách probíhá dodnes. Tento projekt je největším kompletním remodelingem v Česku.

Projekt byl navržen tak, aby prodejny Teta nabízely svým zákazníkům jedinečnou přidanou hodnotu. Cílem byla atmosféra samotného nakupování, tak, aby zákazníci mohli zpomalit v denním shonu, vypít si kávu či navštívit dětský koutek se svým potomkem. "Redesignem a rebrandingem se tržby na prodejnách zvýšily o 28 %," řekl k vítězství MORIS design v soutěži David Vejtruba, marketingový ředitel společnosti PK Solvent, která je majitelem sítě Teta.

Celý projekt od samého začátku podléhal velmi pečlivé a precizní přípravě. V hale MORIS design byla postavena zcela funkční prodejna, kde probíhalo testování veškerých vyrobených vzorků. Na testech se kromě zaměstnanců MORIS design podíleli i marketéři, obchoďáci a prodavačky sítě Teta. Díky této přípravě a sofistikované logistice jsme nyní schopni otevřít jednu až dvě prodejny denně po celé ČR. Montáž interiérového vybavení nám trvá pouhých 8 hodin.

"Zákazníci v nových prodejnách tráví více času a pravidelně se vracejí," dodává obchodní ředitel MORIS design Adam Klofáč. Právě chuť zákazníků trávit v námi rebrandovaných prodejnách co nejvíce času je tím nejdůležitějším kritériem, které projekt Teta splnil na jedničku, a právě to především ocenila porota soutěže Effie, jež jsme hrdě proměnili ve zlato.

 

 

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.