Hledat
Úvod > Detail novinky Další POPAI AWARDS ocenění pro MORIS design

Další POPAI AWARDS ocenění pro MORIS design

Praha, 27. listopadu 2015 - Letošní ročník POPAI AWARDS ocenil MORIS design za soubory interaktivních expozic ve Zruči nad Sázavou a v Blaníku. Prestižní soutěž pravidelně vybírá nejlepší prostředky komunikace a reklamy v prodejních místech a MORIS design se v jejím hledáčku neoctl poprvé. V různých kategoriích sbírá firma ocenění pravidelně už od roku 2006.

Výsledky soutěže byly vyhlášeny na slavnostním galavečeru, který následoval po konferenci POPAI forum 2015. Akce se zúčastnilo přes 500 hostů z řad top a středního managementu, zástupců obchodních společností, managementu marketingových a reklamních agentur, výrobců a dodavatelů prostředků in-store komunikace nebo zástupců médií.

Pozornost porotců letošního ročníku soutěže si získaly hned dvě práce z dílny MORIS design, a to v kategorii Ekologie a příroda. Za vynikající realizaci si odnesla ocenění interaktivní výstavní expozice pro návštěvníky hory Blaník /CHKO Blaník a vítězem celé kategorie se stal soubor interaktivních expozic města Zruč nad Sázavou, které sestává z Vodáckého muzea, Kolowtratské věže a Příběhu řeky Sázavy

„V MORIS design se snažíme dát našim klientům víc než čekali a chceme, aby naše produkty zkrátka přinášely překvapivou přidanou hodnotu. I proto si každého ocenění POPAI AWARDS velmi vážíme, jelikož hodnotí i splnění požadavků klientů a účinnost nových koncepcí. Dostáváme tak zpětnou vazbu, že naše řešení fungují, o čemž svědčí i nedávný zisk Effie Awards Czech Republic,” doplňuje kontext ocenění zakladatel a majitel MORIS design Radomír Klofáč.

POPAI AWARDS jsou součástí mezinárodní odborné akce pod názvem POPAI day 2015, kterou pořádá středoevropská kancelář POPAI. Soutěž pravidelně prezentuje nejlepší in-store kampaně z hlediska inovativního přístupu k řešení komunikace v místě prodeje, splnění cílů zadavatele projektu nebo účinnosti nové koncepce.

Cena ze soutěže POPAI AWARDS 2015 se přidá k více než třem desítkám tuzemských i mezinárodních ocenění, které MORIS design za dobu své existence nasbíral. Mezi nejvýznamnější patří dvě ceny z POPAI AWARDS Paris 2013 za realizaci prodejního stojanu LED LENSER  LEATHERMAN a prodejního stánku ING nebo titul Marketér roku 2014 za úspěšný návrh a realizaci redesignu a nového konceptu sítě prodejen TETA drogerie.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.