Hledat
Úvod > Detail novinky Další velký úspěch: Jsme na bedně v prestižní anketě o rodinnou firmu roku

Další velký úspěch: Jsme na bedně v prestižní anketě o rodinnou firmu roku

Rodinné zázemí MORIS design opět ukázalo svou sílu. V prestižní anketě Rodinná firma roku, kterou zaštiťuje Equa bank, jsme se pro letošní rok umístili na krásném třetím místě. Je to pro nás další signál, že to, co děláme, děláme dobře, a že v budoucnu rozhodně nepolevíme v rodinné a neformální atmosféře, která nás charakterizuje.

Anketa ocenila zejména fakt, že tradice naší společnosti, která je na trhu přes dvě dekády, se efektivně přenáší z generace na generaci. Ve vedení společnosti dnes, kromě zakladatele Radomíra Klofáče, sedí také jeho dva synové Adam a Filip, kteří pokračují v expanzi firmy a jejím úspěšném řízení.

Anketa získává rok od roku na popularitě, a to především díky tomu, že rodinné firmy jsou stabilizujícím prvkem podnikatelského prostředí. Rodinné firmy jsou spjaté s hrdostí, jménem rodiny, sociální soudržností a vizí setrvání na trhu po další generace; každý, kdo firmu MORIS design zná, dobře ví, že právě to jsou naše stěžejní hodnoty, které vyznáváme.

Společně s ostatními účastníky jsme byli slavnostně dekorování na galavečeru 30. října 2019 v Praze u příležitosti 17. ročníku Dne podnikatelů. Za tento úspěch děkujeme a věříme, že s dalším úspěchem přijdeme i v ročníku příštím.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.