Hledat
Úvod > Detail novinky Když se návštěva obchodu stane zážitkem. Super zoo zažehlo plamen nákupní revoluce

Když se návštěva obchodu stane zážitkem. Super zoo zažehlo plamen nákupní revoluce

Nakupování už nebude nutné zlo, ale nezapomenutelný zážitek. Postaral se o to největší tuzemský prodejce chovatelských potřeb Super zoo, který 25. července na pražském Zličíně slavnostně otevřel novou, revoluční prodejnu 4. generace. Ta na více než 1000 m2 nabídne zcela unikátní koncept vztahu mezi prodejcem a zákazníkem. Díky převratnému pojetí in-store designu, vybavení prodejny a celkovému přístupu směrem k zákazníkům se dříve obyčejný nákup promění ve fantastickou jízdu, kterou si rozhodně budete chtít zopakovat. A tím to teprve začíná.

Tento jedinečný koncept nemá na zdejším trhu obdoby. Náročná a dlouho plánovaná změna firemní identity, jejíž vyvrcholením a pomyslnou třešničkou bylo právě otevření unikátní pobočky, má pomoci známé značce dostat se ke svým zákazníkům ještě blíž prostřednictvím prvků, které jim umožní vnímat nákup na kamenné prodejně jako lákavou a příjemnou činnost. Pro Super zoo jde o milník, který výrazně pocítí zejména právě zákazníci. Na co všechno se můžete na pobočce, která je novou vlajkovou lodí oblíbené sítě prodejen, vlastně těšit?

Esteticky vás ještě před obrovskou a sofistikovanou prodejnou uvítá nové logo Super zoo společně s pečlivě připravenou grafickou identitou, která se významně projeví zejména na vizuální komunikaci značky. Už při vstupu do prodejny zaznamenáte nevídanou změnu oproti všemu, na co jste byli dosud zvyklí; součástí pobočky je totiž rozsáhlá expozice s živými zvířaty, kde se budete moci pokochat autentickou přírodou přímo uvnitř obchodu. Ať už je to výběh pro morčata a králíky, ať už jsou to voliéry s papoušky Ara či simulace Sonorské pouště, kde narazíte na nevídané druhy z říše plazů, prostředí prodejny vás na první pohled uchvátí a na moment vás přenese ze světa plného stresu do bezstarostné oázy klidu.

Fascinující podívaná, společně se zběsilým nakupováním, vás možná lehce vyčerpají. I proto je připravena chill out zóna, kde se můžete zrelaxovat na pohovce, ale také se pokochat světem akvaristiky, který na vás právě v této odpočinkové zóně čeká a v němž jsou k vidění třeba rejnoci či měsíční medúzy. Svět zvířat však Super zoo svým zákazníkům nepřibližuje pouze prostřednictvím nefalšované přírodní expozice, ale také tzv. útulkovým stromem, kde lze najít informace o charitativních sbírkách, či moderním infokioskem, kde naleznete kompletní nabídku e-shopu a můžete si bezstarostně a pečlivě vypracovat objednávku.

Prodejnu 4. generace Super zoo, která vykazuje zcela odlišný a podstatně osobnější přístup k in-store komunikaci, konceptu vybavení prodejen a merchendisingu, připravila jednička v oblasti prodeje chovatelských potřeb ve spolupráci s firmou MORIS design, jež patří mezi přední vývojáře in-store designu a rebrandingu v České republice. Společně vytvořili pestrý, otevřený a pro klientský koncept, který promění nakupování z běžné služby v doslova zážitkovou atrakci. Revoluční proměna, spolu s výraznou revizí grafické identity, je pro značku Super zoo a především její stávající i budoucí zákazníky symbolem ještě osobnějšího, modernějšího a pohodlnějšího nakupování, než tomu bylo kdy dřív.

Kromě toho, již nyní je zřejmé, že pobočka na Zličíně byla pouze jakýmsi pomyslným startem v tomto malém nákupním převratu. Super zoo totiž do budoucna plánuje celou řadu dalších, podobně strukturovaných poboček, ale také rekonstrukci těch stávajících; díky tomu se v budoucnu všechny prodejny této značky promění v inspirativní a nadčasovou obchodní síť, která bude mít potenciál stát se pro milovníky zvířecí říše druhým domovem.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.