Hledat
Úvod > Detail novinky MORIS design expanduje

MORIS design expanduje

Michelská centrála MORIS design se rozrůstá o nové kanceláře, v Praze Štěrboholích pak společnost  zvětšuje prostor výrobních kapacit.

MORIS design roste dvouciferně již několikátým rokem v řadě. Rozvoj firmy sebou logicky nese i investice do rozšiřování firmy a do počtu fundovaných zaměstnanců. Proto se část výrobních kapacit z michelské centrály přesouvá do rozšířené štěrboholské výrobní haly, kde MORIS navyšuje kapacitu o 1 000m2 výrobní plochy. Zároveň tak zde vzniká i větší prostor pro demo instalace prototypovaných prodejen a dílčích prostředků na podporu prodeje, které ve Štěrboholech MORIS realizuje při vývoji s různými klienty z oboru in-store designu. V pražské michelské centrále naopak vznikne více kancelářských prostor pro narůstající tým projektových manažerů, konstruktérů a designérů.

Radomír Klofáč, majitel společnosti MORIS design k expanzi říká: „Buduji firmu téměř dvě desítky let a každá taková expanze je pro mě vyjádřením jisté odměny za naše společné úsilí a vysoké pracovní nasazení. Jsem vděčný za každou poptávku, každou zakázku, za čas, který nám naši zákazníci věnují. Díky tomu můžeme růst a nabízet neustále lepší služby. Těším se, jak společně s našimi zákazníky budeme i nadále budovat podobu úspěšného českého retailu.“

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.