Hledat
Úvod > Detail novinky MORIS design partnerem projektu Místo prodeje.cz

MORIS design partnerem projektu Místo prodeje.cz

Odborný server Místo prodeje.cz, který přináší informace z oboru marketingu v místě prodeje, změnil svoji grafickou podobu a strukturu obsahu tak, aby byl atraktivnější pro své čtenáře.

Partnery tohoto odborného serveru jsou asociace POPAI a také MORIS design.
 
Mistoprodeje.cz nově přináší aktuální a zajímavé oborové informace, především ve formě tematických článků, ukáže POS realizace v ČR i ve světě, přiblíží zajímavé případové studie v oboru, dodá zprávy a informace od jednotlivých řetězců v ČR, předloží data z různých oborových výzkumů,  a to včetně reklamních investic, bude přinášet také rozhovory s odborníky. Navíc bude tento server i nadále vzdělávat v oblasti in-store, a to jak jeho historií, tak přehledem dostupných POS médií, slovníčkem odborných pojmů nebo aktuálním adresářem oborových firem.
 
Server je určen zadavatelům reklamy, odborným médiím a asociacím, mediálním a kreativním agenturám, výrobcům a realizátorům reklamy v místě prodeje a také zaměstnancům, studentům a podnikatelům v oboru marketing a média, kteří si zde mohou zvýšit povědomí o oboru marketingu v místě prodeje.

www.mistoprodeje.cz

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.