Hledat
Úvod > Detail novinky MORIS design startuje další Májovou regatu

MORIS design startuje další Májovou regatu

Už třetím rokem organizuje MORIS design pod svými křídly jednu z nejprestižnějších regat pořádaných pro zájemce z řad nadšených kapitánů. Již 2. května tak odstartuje v Chorvatsku 16. Ročník Májové regaty. Čtyřdenní offshore závod prověří jachtařské schopnosti 15 českých posádek tradičně i během jedné noční etapy. Zázemí regaty se vrátilo do mariny v Kremiku, kde před 16 lety začínala.

Před třemi lety změnila regata majitele, kdy ji od Jiřího Jelínka, výrazné postavy českého jachtingu, převzal MORIS design, který se kontinuálně snaží o neustálé zvyšování kvality závodu.  Jedním z mnoha vylepšení je možnost průběžného monitoringu závodu s aktuální pozicí lodí, které bude možné sledovat na www.seesea.eu. Aktuality o regatě uveřejňujeme take na webových stránkách závodu www.majovaregata.cz nebo na http://facebook.com/majovaregatafacebook.com/majovaregata.

Na počest letos zesnulého zakladatele regaty Jiřího Jelínka navíc získá absolutní vítěz sošku zlatého jelena.

Letošní trasa je plánována kolem ostrovů Brač, Šolta a Hvar. Účastnci se tak kromě závodění podívají i na krásná místa, jako např. Pakleni Otoci a zátoky ostrova Sv. Klement – samozřejmě pokud počasí a Neptun dovolí.

Vítězové se mohou těšit na krásné ceny od partnerů Helly Hansen, Moët & Chandon, R Store - Bose, Ledlenser, Leatherman, LTW Battery, Teta drogerie (p.k.Solvent)Zindulka, časopis Yacht a Lodnínoviny.cz.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.