Hledat
Úvod > Detail novinky MORIS design zažil zlatý čtvrtek se dvěma zlatými na POPAI Awards a bronzem na DHL Unicredit exportní ceně.

MORIS design zažil zlatý čtvrtek se dvěma zlatými na POPAI Awards a bronzem na DHL Unicredit exportní ceně.

Praha 29. listopadu 2016 – Čtvrtek 24. 11. se zapíše do dějin úspěchů společnosti MORIS design. Jeden večer, dvě soutěže. Tři ceny. Takový byl konec minulého týdne pro MORIS design.

V tento den se nám podařilo získat hned několik ocenění, a to dvě zlaté za Nejlepší materiálovou a technickou inovaci a nejlepší Pet koncept, oboje s pet butikem U ocásku na POPAI Awards, a třetí bronzové místo v kategorii malých firem pro nejlepší exportéry v rámci soutěže Exportní cena DHL Unicredit. Čtvrteční večer se tak stal pro MORIS design neopakovatelným zlatým vrcholem letošních obchodních úspěchů.

V sídle pražského Microsoftu ocenění za své úspěchy posbírali nejlepší čeští vývozci v rámci již 19. ročníku prestižní soutěže Exportní cena DHL UniCredit, která se koná pod záštitou agentury CzechTrade. MORIS design zabodoval v kategorii malé firmy, a to na třetím místě. Toto renomované ocenění je nám jasným impulsem i potvrzením toho, že export je správným krokem k dalšímu rozvoji firmy. MORIS design plánuje v tomto ohledu expandovat na nové trhy a objevovat tak možnosti rozvoje i za hranicemi naší země.

Ve stejný čas i den v Konferenčním centru GRANDIOR Hotel Prague proběhl další ročník úspěšné mezinárodní akce POPAI DAY 2016.  Součástí této akce, která patří k významným evropským událostem v oboru marketingu a retailu, je prestižní soutěž POPAI AWARDS 2016. V letošním ročníku soutěžil rekordní počet exponátů, a to více než 100 realizací v 19 soutěžních kategoriích. Soutěž vyvrcholila gala večerem, na kterém byly vyhlášeny výsledky soutěže a předána ocenění vítězům. Mezi oceněnými zvítězil s inovativním a krásným pet butikem U ocásku i MORIS design, a to hned ve dvou kategoriích – pet a nejlepší inovativní a technologické řešení.

Radomír Klofáč, majitel společnosti MORIS design k oběma oceněním dodává: „Ještě se nám nestalo, že bychom v jeden jediný večer přebírali ceny hned ve dvou, navíc velmi rozdílných soutěžích. Je to milník, který můj podnikatelský motor posouvá zase vpřed. Hrdě jsem si přebral ceny na POPAI Awards a hrdě jsem nechal převzít exportérskou cenu svého syna Filipa. Na obou místech jsem být nemohl a tento akt uzavírá i mezigenerační spolupráci, i díky které naše rodinná firma prosperuje. Ocenění, které se nám podařilo získat, jsou pro nás silným závazkem do budoucna.“

O POPAI Awards:

Středoevropská kancelář POPAI CE pořádá soutěž POPAI AWARDS o nejlepší reklamní prostředky v oblasti in-store komunikace. Posláním soutěže je podporovat obor marketing – at retail (marketing v v prodejních místech) a nové oborové trendy, které představují reklamu v in-store jako efektivní komunikační médium nejblíže nakupujícímu. Soutěž patří mezi vrcholné události oboru a prezentuje nejnovější prostředky in-store komunikace, systémy podpory prodeje a další podpůrné propagační nástroje. Soutěž probíhá za podpory světové asociace POPAI a pod odbornou garancí POPAI France, která je organizátorem celoevropské soutěže POPAI AWARDS Paris v Paříži.  Soutěž nabízí výrobcům POP prostředků jedinečnou příležitost zviditelnit své nejlepší realizace za poslední rok.

Více na: http://www.popai.cz/popai-awards-2016

O DHL Unicredit exportní ceně

Posláním soutěže Exportní cena DHL UniCredit je najít a ocenit malé a středně velké exportní firmy v České republice. Soutěž založila před devatenácti lety společnost DHL a od té doby tak existuje platforma, kde si exportéři a všichni zájemci o export mohou předávat své zkušenosti, sdílet informace a scházet se na společensko-odborných setkáních, na kterých mohou čerpat exkluzivní informace a data partnerů projektu
o současné ekonomické a geopolitické situaci. A samozřejmě, mohou se stát některým z vítězů oceněných na slavnostním galavečeru, který probíhá pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu.

Více na http://www.exportnicena.cz/

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.