Hledat
Úvod > Detail novinky Náš koncept byl nominován do nejužšího výběru POPAI!

Náš koncept byl nominován do nejužšího výběru POPAI!

V tomto týdnu se nám v Paříži na vyhlašování celosvětové soutěže POPAI Awards podařil v extrémně velké konkurenci skvělý kousek, který je pro MORIS design dalším střípkem do mozaiky velkých úspěchů.

Koncept prodejen O2 Future Shop, jehož jsme autorem a který budeme průběžně realizovat na 140 pobočkách, se dostal do nejužšího výběru v kategorii Shopfitting, což nám zajišťuje jisté umístění na bedně! Skončíme tak nejhůře na třetím místě, nicméně naše ambice sahají úplně nejvýš. Pro nás je to potvrzení toho, že náš dosah je skutečně celosvětový a že naši práci děláme nejlépe, jak umíme!

V červnu, kdy proběhne finální vyhlášení rovněž v Paříži, si sem už pojedeme pro Indiána, což je cena pro výherce soutěže POPAI Awards. Navzdory zmiňované konkurenci, která zahrnuje například koncept francouzské pošty či italské butiky (celkem se přihlásilo 313 soutěžících ve 46 kategoriích), si na toto ocenění věříme, a doufáme, že za tři měsíce budeme psát další článek, v němž už se budete moci pokochat i fotografií našeho budoucího Indiána!

Budeme rádi, když nám budete držet palce, abychom v létě veškeré naše úsilí proměnili v další úspěch!

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.