Hledat
Úvod > Detail novinky Obchody 24/7 zahajují novou éru

Obchody 24/7 zahajují novou éru

Od března 2023 měníme způsob nakupování v českých prodejnách, a to doslova. Projekt Futureshop24/7 nabízí možnost nakupovat bez potřeby obsluhy a to kdykoli, bez ohledu na denní dobu, den v týdnu, nebo dokonce svátky.

První prodejny, které přijaly tento revoluční koncept 24/7, byly ty, které se zaměřují na potraviny a každodenní zboží. Tyto obchody úspěšně ověřily, že tento nový způsob nákupu není jen fikcí, ale reálnou a populární možností jak nakupovat. 

Zákazníci i obchodníci reagují s nadšením. Zákazníci se přizpůsobují novému způsobu nakupování bez lidské obsluhy, a to se stává trendem. Koncept autonomních obchodů 24/7 přináší skutečnou svobodu v nakupování a má smysl ho rozšířit i na další kategorie zboží, které mají potenciál stát se plně bezobslužnými prodejnami.

Těmito novými kategoriemi jsou:

Drogérie

Prodejny s tabákovými výrobky

Obchody pro dospělé

Prodejny s hračkami a dárkovými předměty

Prodejny se zaměřením na řemeslnické potřeby

Tímto způsobem přinášíme do budoucnosti nakupování větší pohodlí, flexibilitu a svobodu pro naše zákazníky a posouváme hranice obchodování.

Využití Bankovní identity zajišťuje maximální bezpečnost prodeje pro provozovatele a může sloužit k ověření plnoletosti zákazníků. Tato kombinace s produkty, které mají delší trvanlivost a jednodušší logistiku než potraviny, otevírá zajímavé příležitosti. Vyšší tržby a úspory pro obchodníky jsou jednou stranou tohoto trendu. Druhou stranou pak představuje nová zákaznická zkušenost a zvýšená flexibilita pro samotné zákazníky.

Nonstop přístup ke službám 

Každý z nás se určitě ocitl v situaci, kdy nám doma něco chybělo, ale obchody už byly zavřené. Bezobslužné prodejny jsou tady nejen pro tyto chvíle. Náš projekt usnadňuje lidem nákupy a dává jim možnost nakupovat podle svých časových možností. Koncept 24/7 lze rozšířit i na oblasti služeb, jako jsou servisy pro lyže nebo jízdní kola. Bezobslužnost vám umožňuje předat své lyže do servisu nebo vyzvednout opravené kolo kdykoli, bez ohledu na denní dobu nebo den v týdnu.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.