Hledat
Úvod > Detail novinky Pokračujeme v naší cestě za maximální efektivitou

Pokračujeme v naší cestě za maximální efektivitou

Protože v oboru, který děláme, je potřeba být neustále ve střehu a skloubit celou řadu různých oblastí tak, aby výsledkem byl dokonalý produkt, potřebujeme stále nacházet nové a nové cesty, jak výrobu i servis zefektivnit. To se nám nyní daří díky novému softwaru, který jsme vyvinuli na míru potřebám našich klientů. Umožní nám kumulovat záruční i pozáruční požadavky klientů a tím podstatně minimalizovat náklady za dopravu.

Systém je velmi efektivní, dokáže podstatně zkrátit vyřizování požadavků klientů ještě mnohem rychleji, než tomu bylo doposud. Klient dostane přístupové údaje do systému, kde si vždy individuálně nastavíme parametry, práva a notifikace na funkce a mezníky, které chce klient schvalovat či o nich rychle vědět. Toto individuální nastavení je velmi flexibilní zejména pro klienty, který právě mají již nějaký procesní systém, a není ji možné procesně změnit. Tímto se vytvoří podružený systém, který podklady sjednocuje a online sdílí s klientem, který s nimi umí efektivně pracovat. Díky tomuto procesu je komunikace svižná a bezchybná pro nás i pro samotného klienta.

Už nyní patříme mezi nejrychlejší firmy, co se týče kompletní stavby poboček na klíč. Tato nová metodika fungování nám poskytne ještě více času a energie, jež budeme moci využít na plnění dalších klientských požadavků, případně na vývoj dalších prvků dané zakázky. Pozitivní reakce na fungování softwaru už máme jak od našich zaměstnanců, tak od vedení, které si proces zakázek s tímto systémem samo vyzkoušelo, a aktuálně systém již přes 2 roky funguje s velkými klienty, jako například TETA drogerie, O2 Czech republic, Dermacol, Gabriella Salvete, Trafficon. To nám dává velký příslib do budoucna a naději v další raketový růst naší značky.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.