Hledat
Úvod > Detail novinky Projekt O2 vyhrává POPAI Awards. Slavíme úspěch!

Projekt O2 vyhrává POPAI Awards. Slavíme úspěch!

Rubriky:

Interiér Prodejna Design Síť prodejen

Ve čtvrtek 29. 11. proběhlo největší setkání předních českých firem v oblasti POP a retail komunikace a zároveň vyhlašování vítězů POPAI Awards pro rok 2018. U této události nemůžeme chybět a hrdě si odvážíme vítězství v kategorii „Vybavení interiérů obchodů“ za náš koncept O2 FUTURE SHOP. Je to pro nás důležité ocenění naší intenzivní a náročné práce na unikátním projektu v oblasti in-store designu, u kterého jsme od samého počátku a který už nyní je jedním z největších v historii MORIS design.

V TOP hotelu v Praze – Chodově se včera konalo POPAI Forum, na které večer navazovalo předávání cen POPAI Awards v rámci galavečeru. V letošním ročníku soutěže byl opět rekordní počet exponátů a realizací retailových projektů. O to víc nás těší, že jsme za realizaci projektu O2 Future Shop získali vítězství v kategorii Tradiční POP prostředky/Vybavení interiérů obchodů. Dlouhodobá úspěšná spolupráce s klientem O2 je unikátní a jedna z nejrozsáhlejších svého druhu.

 

O projektu O2 Future Shop

Jsme hrdí na originální design tohoto unikátního projektu v rámci segmentu telekomunikace. Jeho vývoj probíhal téměř rok a v rámci něj jsme postavili plně funkční prototyp prodejny u nás ve výrobní hale, otestovali všechna navrhovaná řešení, prvky a vyladili finální podobu k jeho dokonalosti. 

Koncept přichází se silným emočním přesahem nad rámec běžných služeb v retailu. Netradičně pojaté technologické prostředí promlouvá k široké cílové skupině bez nutnosti rozlišování soukromé a firemní klientely. Cílem je dosáhnout toho, aby složité technologie byly lidem prezentovány jednoduše a srozumitelně v přirozeném prostředí. Prostor s domácí atmosférou zbavený digitálního smogu bourá bariéry mezi zákazníkem a obsluhou. Vytváří příjemnou atmosféru pro obě strany, přesto poskytuje silnou intimitu pro diskrétní jednání. Nejsilnějšími benefity jsou vysoká míra modularity, 100% funkčnost všech prvků a nenásilné propojení jednotlivých zón interiéru. Modularita systému pomáhá výrazně snižovat náklady na realizaci prodejen a zajišťuje jednoduchou adaptaci na různé prostory. Zároveň umožňuje libovolnou změnu layoutu každé prodejny. Interiér Future Shopu je jedinečný svým organickým řešením a prolínáním jeho základních zón. Nechybí interaktivní prezentace chytrých technologií. Koncept nastavuje trendy i hodnoty moderního nakupování a mění dlouhodobě přístup k zákazníkovi. Vize konceptu vychází z myšlenky, že člověk nemá sloužit technologii, ale technologie lidem.

Více o projektu O2 Future Shop zde

 

 

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.