Hledat
Úvod > Detail novinky Radomír Klofáč na konferenci Multichannel & Data & Trendy

Radomír Klofáč na konferenci Multichannel & Data & Trendy

Dovolujeme si Vás jménem agentury Dark Side pozvat na 4. ročník konference, která letos přichází s pozměněným názvem Multichannel & Data & Trendy. A jak už nový název napovídá, právě aktuální trendy spojené s inovativním využitím dat budou letos jedním z nejvýraznějších témat.
Otázka, na kterou budeme společně hledat odpověď, přitom zůstává stejná: Jak zvládnout byznys v náročné multikanálové době?

Inovovaný koncept: Vyberte si téma, které Vás zajímá
Konference Multichannel & Data & Trendy, kterou spolupořádají asociace ADMEZ a agentura DARK SIDE, letos představí inovovaný koncept. Díky rekordnímu počtu řečníků jsme mohli odpolední část programu rozdělit do dvou samostatných paralelně probíhajících bloků. První z nich bude zaměřen více na datovou analýzu, druhý na další marketingové trendy.

Kdy a kde?
Konference se koná 31. března 2016 v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4. Program začíná v 9 hodin, registrace již o půlhodinu dříve.

Na koho se můžeme těšit?
Velkou konferenci letos otevře velká značka: David Špinar (Google) zahájí program vizionářským pohledem na budoucnost online reklamy.
Mezi dalšími očekávanými hosty se objeví například Tomáš Růžička (VIVmail.cz) - specialista na online marketing a e-mailing s přednáškou „Budujte e-mailingem spokojené zákazníky, co rádi utrácejí”.
Zdeněk Pejcel (Salesforce.com) Vám představí „Nakupování jako osobní zážitek”.
Ředitelka společnosti Ipsos Eva Veisová vystoupí s příspěvkem o nositelné elektronice a jejím využití v kombinaci s dalšími kanály k posílení interakce se zákazníky.

Zakladatel MORIS design Radomír Klofáč se zamyslí nad propojením online světa
s nákupním zážitkem v místě prodeje.


V datové sekci odpoledního programu Vám pak mimo jiné Jan Havlíček s Dominikem Hrodkem (DARK SIDE) představí na příkladu projektu Česko v datech současnou datovou žurnalistiku, o datech a médiích pohovoří Roman Gallo (VLP) a pojem Big Data v teorii a praxi přiblíží Jiří Materna (CGI), který se zaměří zejména na (ne)využívání dat kolem nás.

To ale není zdaleka vše!
Registrujte se včas a získejte výraznou slevu.
Do 11. března 2016 je cena vstupenky jen 3900 Kč bez DPH!
Při registraci od 12. března je pak cena vstupenky 4900 Kč bez DPH. Další slevy (až 80 %) mohou využít členové ADMEZ!
 
Kompletní informace o konferenci a řečnících najdete zde: Konference Multichannel

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.