Hledat
Úvod > Detail novinky Vezeme stříbro z mezinárodní soutěže se světovou konkurencí!

Vezeme stříbro z mezinárodní soutěže se světovou konkurencí!

Na 520 lidí z oboru se zúčastnilo galavečeru v Paříži, kde se rozhodovalo o těch nejlepších designových konceptech z celého světa. Mezi nimi i my, z malé země, ale s velkým duchem. A v celosvětové konkurenci, počínaje téměř celou Evropou a konče USA či Japonskem, si odvážíme cenné stříbro!

A to ne ledajaké. Získali jsme ho v nejtěžší kategorii celé soutěže, tzv. Shopfitting – Multiple Achievement, tedy realizace celé sítě prodejen. Jedná se o velmi komplexní kategorii a pro umístění mezi nejlepšími třemi musíte excelovat ve všech dílčích oblastech realizace, od vývoje designu, pilotních realizací, výroby, přes stavební úpravy a kompletní montáž, až po předání klíčů.

Tímto velkým úspěchem je realizace stavby, výroba interiéru, nábytku a veškerého vybavení pro O2 Czech Republic. Všechny účastníky hodnotila profesionální komise složená ze světových marketérů, ředitelů velkých korporací a ambasadorů v oboru designu. Mezi hodnotící kritéria mj. patří, kromě samotného designu, také kvalita provedení, inovace, reálná užitečnost konceptu či ekologický dopad. 

Obrovský dík za celý tento unikátní koncept O2 Future Shopu patří všem, kdo se na něm podíleli, ať už z oddělení vývoje, výroby či managementu. Jak tyto pobočky vypadají se můžete podívat na referenčním videu, které nastiňuje i základní výhody, jejichž implementace do konceptu měla bezpochyby vliv na náš nejnovější mezinárodní stříbrný úspěch:

https://www.youtube.com/watch?v=Sd1vTbwJzXQ

 

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.