Hledat
Úvod > Detail novinky Vycházíme přírodě vstříc. Provádíme revitalizace prodejen

Vycházíme přírodě vstříc. Provádíme revitalizace prodejen

Protože neustále rosteme, čelíme čím dál tím častěji potřebě vycházet vstříc nejen našim klientům, ale také přírodě. Proto provádíme revitalizace prodejen. Co to vlastně znamená?

Starší prodejny, které jsou už několik let v provozu, obnovujeme šetrným způsobem, kdy původní prvky repasujeme, opravujeme a přelepujeme a poté provádíme jejich montáž na nové prodejně. Tento proces aplikujeme u všech zakázek našich klientů, kterým prodejny navrhujeme a realizujeme.

Takzvaný „eco friendly“ přístup k výrobě i realizaci našich produktů je stále důležitější, a tak se snažíme ze všech sil vycházet přírodě vstříc a vymýšlet stále nové a nové způsoby, jak si zachovat stejnou efektivitu, a přesto nepoškozovat životní prostředí.

Máte i vy na stole nápady či změny, které zajistí ochranu přírody, a přitom nijak neovlivní efektivitu vaší činnosti pro vaše klienty či zákazníky? Nebojte se je realizovat. Někdy mohou i ty nejekologičtější varianty být nejen vhodné pro životní prostředí, ale také velmi ekonomické. Společně s tím si pak můžete odnést dobrý pocit z toho, že v rámci svého oboru děláte i něco navíc.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.