Hledat
Úvod > Detail Highland sport

Highland sport

Klient
Highland sport s.r.o.
Segment
Sport, outdoor
Realizace
2016
Štítky
Interiér, Design, Interiér, In-store
O projektu

Cílem design konceptu prodejny se sportovním vybavením je vymezit prodejní kanál ze standardu českých prodejen se sportem a přiblížit se prémiovým evropským konceptům tak, aby pozitivně působila na emoce a chování cílové skupiny. Design má skloubit divočinu a high-tech, a má tak připomínat zákazníkům stále se přibližující vztah mezi technologiemi a přírodou. Proto byl zvolen organicky se rýsující tvar velehor, skal či ledovců v kontrastu s designově uchopenými horskými rekvizitami jako jsou lyže, obrazy v LCD obrazovkách, krb a další inscenované horské motivy. Vše je dokresleno vyskládanými kulatinami nasekaného dřeva a prosvětleno tvarově podle loga asociujícího horský masiv. Koncept je velmi přehledně a funkčně uspořádaný do logických prodejních kategorií a modulárně umožňuje díky variabilním komponentům a podiím prezentovat a velmi jednoduše měnit zboží ze zimního na letní.

MORIS design je také autorem designu přidružené restaurace, ve které si mohou zákazníci pochutnat na výborné kávě či na obědě po nákupech.

Prodejna otevřela své brány zákazníkům 4. listopadu a nabídla tak zcela nový pohled na tento rostoucí segment trhu v exponované předvánoční době. Prodejní výsledky hned o prvním víkendu předčily veškerá očekávání.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.