Hledat
Úvod > Detail PILULKA HOLEŠOVICE

PILULKA HOLEŠOVICE

Klient
Pilulka Lékárny a. s.
Segment
Lékárny
Realizace
2022
O projektu

Svěží design lékárny Pilulka tvoří světlé barvy, hravé piktogramy a také dostatek zeleně. V interiéru se snoubí útulná atmosféra podpořená dřevem a rostlinami s futuristickou estetikou, odpovídající progresivitě a identitě značky. Ta se jemnými barvami a organickými prvky zaměřuje na pohodu svých zákazníků při nákupu. Z obyčejné lékárny se tak stává klidné a atraktivní místo k nákupu.

To vše je doplněno poctivým dřevěným mobiliářem. Součástí lavice je i atypický opěrák čalouněný látkou v korporátních barvách. Dominantou prostoru je solitérně umístěný totem pro zákazníky a dále pak zelená stěna za tárami, decentně tlumená plexi příčkou. Výrazným prvkem pro koncept se stal světelný smajlík ve výloze, který posiluje komunikaci směrem ven a zvýrazňuje polohu lékárny. Zároveň se pro lékárny Pilulka stává poznávacím znamením.

Menšímu prostoru jsme přizpůsobili i množství vybavení. Interiér prodejny tak není přeplněný, díky čemuž se nenarušil záměr značky působit na zákazníky uklidňujícím dojmem. Naopak, lékárna působí vzdušně a minimalisticky.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.