Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > E-COMMERCE MANAGER

E-COMMERCE MANAGER

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Realizovali jsme více než 1200 prodejen po EU. Za naší práci jsme dostali více než 70 ocenění po světě. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Tohle je výzva pro nejlepší – chceme, abys vytvořil nový e-shop zaměřený na vybavení komerčních interiérů. Povedeš TÝM, který bude Tvojí pravou rukou!

Hledáme někoho, kdo rozjede prodej nábytku pro retail, vyráběného naší firmou.

Samotný e-shop bude vytvářet náš dodavatel. Ty budeš dohlížet na průběh a vše koordinovat, aby e-shop naplnil naší společnou představu. Na tobě bude za pomocí dodavatelů vytvořit uživatelsky přívětivý a designový e-shop, na kterém se zákazníci snadno zorientují. Produkty budeš sám vkládat a aktualizovat. Po dokončení rozjezdu e-shopu bude další náplní řízení projektu pro ČR a poté pozvolný vstup na trhy všech zemí EU.

Rozdělení pracovního času: (75% vytvoření, dohled a správa e-shopu, 25% interní komunikace s projektovými manažery).

Náplň práce:

Vytvořit s naším dodavatelem fungující e-shop.

Podílet se na koordinaci a rozvoji e-shopu.

Odpovědnost za webové stránky e-shopu.

Optimalizace jednotlivých produktů a kategorií.

Zjistit si všechny informace o produktu, který má být propagován od Product managera.

Optimalizace procesů.

Zodpovědnost za „nákupní proces“ (vyhledání zboží, přidání zboží do nákupního košíku, zvolení dopravy a platby, nákup s registrací nebo bez, dokončení procesu).

Zajištění „good shopping experience“.

Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení.

Hledat způsoby k efektivnímu řešení chyb v datech e-shopu.

Komunikace s dodavateli služeb.

Stanovovat správný produktový a cenový mix kampaní spolu s MKT oddělením + Product managerem.

Odpovědnost za vzhled stránek, vč. optimalizace jednotlivých produktů a kategorií.

Vyhodnocování, reporting.

Budeš:

Vytvářet obchodní a marketingové strategii e-shopu spolu s MKT oddělením.

Navrhovat a řídit marketingové aktivity/kampaně e-shopu spolu s MKT oddělením.

Vyhodnocovat návratnost investic v koordinaci s MKT oddělením.

Požadujeme:

Zkušenost a prokazatelnou praxi na obdobné pozici.

Ambice se realizovat.

Znalost marketingu.

Znalost prodeje a fungování e-shopu.

Vztah k retailu.

Angličtina slovem i písmem.

Nabízíme:

Zázemí rodinné firmy.

Přátelský přístup a vstřícnost.

Bonusy.

Možnost zvyšování kvalifikace a kariérní postup.

Rozmanité uplatnění zkušeností.

Práci v atraktivním a stále se měnícím oboru výroby nábytku.

Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc, do výše celkem 5 dní.

Notebook, telefon.

3 dny sick day.

Káva a čaj zdarma.

Možnost používat plně vybavenou kuchyňku.

Ovoce na pracovišti 2x týdně.

Dovoz jídla do firmy za zvýhodněnou cenu.

Zaměstnanecká sleva na zboží.

Firemní akce.

Možnost sportovat s Multisportem.

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
HPP
Délka
Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina slovem i písmem

A kdo vám bude oporou

Filip Klofáč Filip Klofáč Spolumajitel
Filip je spolumajitelem firmy, kterou řídí spolu se svým bratrem Adamem.

Další volné pozice

PROJECT MANAGER

Práce na plný úvazek Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

MORIS design s.r.o. Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh...

Více o pozici

TRUHLÁŘ - NÁBYTKÁŘ

HPP Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

MONTÁŽNÍ - SERVISNÍ TECHNIK

Práce na OSVČ Tiskařská 612/4, Praha - Malešice