Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > E-SHOP MANAGER

E-SHOP MANAGER

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Realizovali jsme více než 1200 prodejen po EU. Za naší práci jsme dostali více než 70 ocenění po světě. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Tohle je výzva pro nejlepší – chceme, abys vytvořil nový e-shop zaměřený na vybavení komerčních interiérů.

Hledáme někoho, kdo rozjede prodej nábytku pro retail, vyráběného naší firmou.
Samotný e-shop bude vytvářet náš dodavatel. Ty budeš dohlížet na průběh a vše koordinovat, aby e-shop naplnil naší společnou představu. Na tobě bude za pomocí dodavatelů vytvořit uživatelsky přívětivý a designový e-shop, na kterém se zákazníci snadno zorientují. Produkty budeš sám vkládat a aktualizovat. Po dokončení rozjezdu e-shopu bude další náplní řízení projektu pro ČR a poté pozvolný vstup na trhy všech zemí EU.
Rozdělení pracovního času: (75% vytvoření, dohled a správa e-shopu, 25% interní komunikace s projektovými manažery).

Náplň práce:

  • Vytvořit s naším dodavatelem fungující e-shop.
  • Podílet se na koordinaci a rozvoji e-shopu.
  • Odpovědnost za webové stránky e-shopu.
  • Optimalizace jednotlivých produktů a kategorií.
  • Správa portfolia produktů na e-shopu.
  • Zjistit si všechny informace o produktu, který má být propagován od Product managera.
  • Přehledy, výstupy a import dat na e-shop.
  • Optimalizace procesů.
  • Zodpovědnost za „nákupní proces“ (vyhledání zboží, přidání zboží do nákupního košíku, zvolení dopravy a platby, nákup s registrací nebo bez, dokončení procesu).
  • Zákaznický servis v rámci nákupu na e-shopu.
  • Zajištění „good shopping experience“.
  • Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení.
  • Hledat způsoby k efektivnímu řešení chyb v datech e-shopu.
  • Komunikace s dodavateli služeb.
  • Komunikace se zákazníky – osobní odběr zboží
  • Stanovovat správný produktový a cenový mix kampaní spolu s MKT oddělením + Product managerem.
  • Odpovědnost za vzhled stránek, vč. optimalizace jednotlivých produktů a kategorií.
  • Vyhodnocování, reporting.
  • Produkční servis.

Můžeš:

  • Se podílet na obchodní a marketingové strategii e-shopu spolu s MKT oddělením.
  • Navrhovat a řídit marketingové aktivity/kampaně e-shopu spolu s MKT oddělením.
  • Vyhodnocovat návratnost investic v koordinaci s MKT oddělením.

Požadujeme:

  • Ambice se realizovat.
  • Znalost marketingu.
  • Znalost prodeje a fungování e-shopu.
  • Vztah k retailu.
  • Angličtina slovem i písmem.

Nabízíme:

  • Plat 40000 - 60000 / měsíc
  • Zázemí rodinné firmy.
  • Přátelský přístup a vstřícnost.
  • Bonusy.
  • Možnost zvyšování kvalifikace a kariérní postup.
  • Rozmanité uplatnění zkušeností.
  • Práci v atraktivním a stále se měnícím oboru výroby nábytku.
  • Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc, do výše celkem 5 dní.
  • Notebook, telefon.
  • 3 dny sick day.
  • Káva a čaj zdarma.
  • Možnost používat plně vybavenou kuchyňku.
  • Ovoce na pracovišti 2x týdně.
  • Zaměstnanecká sleva na zboží.
  • Firemní akce.
  • Možnost sportovat s Multisportem.

Hledáme právě TEBE, tak nám napiš a rádi se s TEBOU potkáme !

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
HPP
Délka
Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina slovem i písmem

A kdo vám bude oporou

Adam Klofáč Adam Klofáč obchodní ředitel MDE
Adam vede obchod divize Design, pod kterou spadají interiérové a výrobní zakázky MORISu.

Další volné pozice

STAVBYVEDÚCI - STAVEBNÝ TECHNIK pre celé Slovensko

Práca na plný úväzok Senec

MORIS design s.r.o. Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh...

Více o pozici

INTERNATIONAL SALES MANAGER (SM)

Práce na plný úvazek Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

HPP Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...