Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > INTERNATIONAL SALES MANAGER (SM)

INTERNATIONAL SALES MANAGER (SM)

MORIS design s.r.o. Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Realizovali jsme více než 1200 prodejen po EU. Za naší práci jsme dostali více než 70 ocenění po světě. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitosti u nových a existujících zákazníků a uzavírání smluv. Získání takových zákazníků, kteří jsou solventní.
  • Plnění obchodního plánu.
  • Ve spolupráci s projektovým manažerem vypracovat nabídku.
  • Poskytování péče zákazníkům na 107% (definice nad 100% bude upřesněna J )
  • Vedení zápisů z jednání a jejich ukládání do CRM.
  • Dodržování dohodnutých termínů.
  • Plnění úkolů zadaných nadřízeným.
  • Řešení problémů a nenadálých situací rychle, a směrem k nadřízeným používat formu ÚPLNÉHO NÁVRHU namísto pouhé prezentace problémů.
  • Reporting nadřízenému.

Požadujeme:

  • Výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti.
  • Logické myšlení a kreativní přístup s tahem na bránu.
  • Sebevědomé klientsky orientované vystupování.
  • Spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, rozhodnost, odolnost vůči stresu.
  • Časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení.
  • Profesionální znalost AJ (min C1) a NJ výhodou.
  • Dobré znalosti MS Office (zejména Outlook, Excel, Word, Powerpoint).
  • Řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:

  • Zázemí rodinné firmy, práci v zaběhnutém týmu.
  • Přátelský přístup a vstřícnost.
  • Možnost zvyšování kvalifikace a kariérní postup.
  • Za skvělé výsledky provizní ohodnocení.
  • Rozmanité uplatnění zkušeností.
  • Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc, do výše celkem 5 dní.
  • 3 dny sick day.
  • Osobní automobil, notebook, telefon.
  • Káva a čaj zdarma a možnost používat plně vybavenou kuchyňku.
  • Ovoce na pracovišti 2x týdně.
  • Zaměstnanecká sleva na zboží.
  • Firemní akce – grilování.
  • Možnost sportovat s Multisportem.
  • Plat: 60 000-120 000 Kč/měsíčně

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
Práce na plný úvazek
Délka
Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina (Výborná), Němčina (Středně pokročilá)

A kdo vám bude oporou

Adam Klofáč Adam Klofáč obchodní ředitel MDE
Adam vede obchod divize Design, pod kterou spadají interiérové a výrobní zakázky MORISu.

Další volné pozice

E-SHOP MANAGER

HPP Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

Více o pozici

ELEKTRO KOMPLETÁŘ - JUNIOR

KOMPLETÁŘ