Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG

KONSTRUKTÉR / TECHNOLOG

MORIS design s.r.o. Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Realizovali jsme více než 1200 prodejen po EU. Za naší práci jsme dostali více než 70 ocenění po světě. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Vlastníme výrobu na zpracování dřevěných materiálů, plastů, kompositních plošných materiálů, elektro instalací, digitálních tisků a jeho aplikace na nosiče. Hlavním produktem je komerční nábytek, podpora prodeje a reklama.

Náplň práce:

Návrh nových výrobků

Zpětná vazba a konzultace nad návrhy designera a projektového managera.

Vytváření modelů a výkresové dokumentace pro výrobu prototypů.

Vytváření výrobních dat pro strojní zařízení výroby nebo kooperace.

Kontrola a simulace programů na CNC strojní zařízení.

Konzultace a přítomnost při výrobě prototypů a jejich schválení.

Převádění návrhu výrobků do série

Úprava modelů a výkresové dokumentace do série.

Úprava výrobních dat pro strojní zařízení výroby nebo kooperace.

Kontrola a simulace programů na CNC strojní zařízení do série.

Zavádění změn výrobků

Ověřování návrhů na změny z hlediska realizovatelnosti.

Zpracování návrhů změn do výrobních dat pro výrobu prototypu.

Spolupráce na výrobě změněných prototypů s výrobou a jejich schválení.

Zavedení změn do výkresové dokumentace a výrobních dat.

Spolupráce při definování a zavádění technologií do výroby.

Spolupráce s ostatními kolegy z různých oddělení při vykonávání náplně práce.

Spolupráce s dodavateli technologií, materiálů a výrobků.

Profesní zaměření:

Konstrukce nábytku (podmínkou).

Konstrukce strojírenské-profily, plechy, technologie svařování.

Zpracování plastů-dělení, obrábění, ohýbání a lepení.

Konstrukce elektroinstalací nábytku (velkou výhodou).

Tiskové technologie (výhodou).

Montážní postupy při kompletaci nábytku.

Způsoby a technologie balení.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v nábytkářské směru (podmínkou).

SŠ/VŠ vzdělání technického směru.

Praxi na této pozici alespoň 3 roky (podmínkou).

Aktivní práce s 3D softwarem Autodesk INVENTOR (podmínkou).

Aktivní práce s 2D softwarem (například v AutoCAD).

Zkušenost se softwary Corel, Woodwork, Woodwop, CutRite výhodou.

Znalost výrobních technologií nábytku a reklamních technologií.

Ochotu hledat neustále zlepšení a nebát se změn (podmínkou).

Pružnost, otevřenost, samostatnost, zodpovědnost a profesionalitu.

Komunikativní a pozitivně směřovanou osobnost.

Nabízime:

Zázemí rodinné firmy.

Přátelský přístup a vstřícnost.

Možnost zapojení se do vývoje nových zakázek.

Možnost zvyšování kvalifikace a kariérní postup.

Rozmanité uplatnění zkušeností.

Práci v atraktivním a stále se měnícím oboru výroby nábytku.

Služební notebook a telefon.

Za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc, do výše celkem 5 dní.

3 dny sick day.

Káva a čaj zdarma.

Dovoz jídla do firmy za zvýhodněnou cenu.

Možnost používat plně vybavenou kuchyňku (veškeré nádobí, příbory, mikrovlnná trouba, chladnička s mrazničkou).

Ovoce na pracovišti 2x týdně.

Zaměstnanecká sleva na zboží.

Firemní akce – grilování.

Možnost sportovat s Multisportem.

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
HPP
Délka
Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
Požadované jazyky

A kdo vám bude oporou

Vlastimil Cenkl Vlastimil Cenkl Technický ředitel
Vlasta řídí výrobu od A do Z, rozvíjí ji a zdokonaluje.

Další volné pozice

INTERNATIONAL SALES MANAGER

HPP Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

Více o pozici

ONLINE MARKETING SPECIALISTA

MORIS design s.r.o. Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 25 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh...