Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > KONSTRUKTÉR/KA

KONSTRUKTÉR/KA

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Náplň práce - kreativní, různorodá práce:

  • Vytváření modelů a výkresové dokumentace ve 3D softwaru (nejlépe v Autodesk INVENTOR 2017)
  • Spolupráce s designery
  • Komunikace s týmem produkčních
  • Spolupráce při vytváření výrobní technologie
  • Přímý kontakt s výrobou při vývoji prototypů

Profesní zaměření:

  • Konstrukce nábytku (preferujeme)
  • Ocelové konstrukce (profily, plechy, technologie svařování)
  • Zpracování plastů (dělení a obrábění, znalost deskových materiálů)
  • Znalost výrobních a montážních postupů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na pozici konstruktéra nábytku, ocelových konstrukcí nebo plastů alespoň 3 roky
  • Aktivní práce s 3D softwarem (nejlépe v Autodesk INVENTOR od verze 2012)
  • Aktivní práce s 2D softwarem (nejlépe v AutoCAD)
  • Zkušenost s grafickým softwarem COREL výhodou
  • Praxe v konstrukci nábytku výhodou
  • Znalost výrobních technologií nábytku a lehkých svařovaných konstrukcí
  • Samostatnost, zodpovědnost a profesionalitu
  • Komunikativní a pozitivně směřovanou osobnost
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Kreativní práci na prestižních zakázkách – vaše dílo bude vidět
  • Spolupráci s týmem profesionálů – designérů, konstruktérů, technologů
  • Přátelský tým a příjemnou pracovní atmosféru

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
Práce na plný úvazek
Délka
Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Požadované jazyky
Nejsou

A kdo vám bude oporou

Filip Klofáč Filip Klofáč Výkonný ředitel
Je náš nový výkonný ředitel.

Další volné pozice

Montážník - servisní technik

Práce na IČO Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

Více o pozici

Projekt manažer

Práce na plný úvazek Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Stavbyvedoucí

Spolupráce na IČ Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Stavební divize MORIS construction www.moris-construction.cz je vlastní stavební divizí společnosti MORIS design. MORIS design je kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby...