Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > Koordinátor montáží

Koordinátor montáží

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 20 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Náplň práce:

  • Koordinace servisních techniků po CZ i SK
  • Plánování tras servisních a montážních techniků (routeplane)
  • Komunikace se servisním oddělením klientů
  • Komunikace s montážníky – zadávání práce, technická podpora
  • fyzické kontroly probíhajících montáží
  • Administrativa – předávací protokoly, objednávky, archivace fotek
  • Reporting a vyhodnocení nadřízenému

Požadavky:

  • Pokročilá znalost Microsoft Office (především Excel)
  • Organizační schopnosti
  • Perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Dotahování věcí do konce
  • Znalost prostředí ERP ABRA velkou výhodou
  • Technická znalost
  • Zkušenosti z montáží nebo různých instalací

Nabízíme:

  • příjemný, mladý a neformální kolektiv
  • pestrou a odpovědnou práci
  • možnost samostatného rozhodování
  • Benefitní program dovolené
  • 3x za rok Sick day

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
DPP/IČO
Délka
na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
nejsou

A kdo vám bude oporou

Vlastimil Cenkl Vlastimil Cenkl technický ředitel
Vlasta řídí výrobu od A do Z, rozvíjí ji a zdokonaluje.

Další volné pozice

DPP/IČO Praha

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 20 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

Více o pozici

Asistentka/recepční

Práce na plný úvazek Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Junior Sales Assistant

IČO Praha

Jsme Moris Distribution a hledáme juniorskou podporu B2B prodeje. Potřebujeme někoho schopnýho a všestrannýho, ale zároveň někoho, kdo se rád naučí ty nejlepší fígle od našeho zkušenýho obchoďáka....