Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > Montážník - servisní technik

Montážník - servisní technik

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Náplň práce:

  • instalace a zapojování světelných reklam, polepy výloh
  • servisní a montážní práce na pobočkách našich klientů
  • truhlářské práce
  • montáže nábytku
  • montáže v exteriérech
  • drobné elektro práce
  • údržbové práce našich výrobků

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací všeho druhu - TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ELEKTRO, INSTALACE POLEPŮ
  • časovou flexibilitu - práce po Čechách i Evropě, občasné výjezdy na Moravu, akutní servisní výjezdy a noční montáže
  • samostatnost a proklientský přístup
  • schopnost řešit věci za chodu k maximální spokojenosti klienta
  • manuální zručnost
  • pečlivost s citem pro detail
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • svářečský průkaz výhodou
  • vyhláška 50 velkou výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • trestní bezúhonnost
  • vlastní nářadí výhodou

Nabízíme:

  • služební telefon
  • pestrou a odpovědnou práci
  • možnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • nástup 200 Kč za hodinu + náhrady za ujetý kilometr/ po zaškolení zvýšení
  • možnost měsíčního výdělku 40 000 - 100 000 Kč podle zkušeností a výkonu

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
Práce na IČO
Délka
Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Nejsou

A kdo vám bude oporou

Adam Klofáč Adam Klofáč obchodní ředitel MDE
Adam vede obchod divize Design, pod kterou spadají interiérové a výrobní zakázky MORISu.

Další volné pozice

Projekt manažer

Práce na plný úvazek Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

Více o pozici

Stavbyvedoucí

Spolupráce na IČ Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Stavební divize MORIS construction www.moris-construction.cz je vlastní stavební divizí společnosti MORIS design. MORIS design je kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby...

Práce na IČO Tiskařská 612/4, Praha - Malešice