Hledat
Úvod > O nás > Kariéra > Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Stavební divize MORIS construction www.moris-construction.cz je vlastní stavební divizí společnosti MORIS design. MORIS design je kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a neustále pracujeme na svém rozvoji. Naše firemní atmosféra je výsledkem všeobecně ctěných principů, které jsou pro nás důležité – své vztahy stavíme na morálních zásadách, otevřeném jednání, úctě ke klientovi a k zaměstnancům. Každý úspěch slavíme a z každého neúspěchu se snažíme poučit. Máme neformální atmosféru, umíme se zabavit a zasmát. Zároveň všichni víme, co se od nás očekává, a makáme na tom být den ode dne lepší. Všichni pracujeme na 107%.

Náplň práce:

MORIS construction má 3 oddělení

1.     Projekce

2.     Příprava a rozpočty staveb

3.     Realizace staveb (hledáme posilu do tohoto oddělení)

odpovědnost za realizační část určených staveb MORIS construction

koordinace a řízení týmu realizací staveb

spolupráce s ostatními odděleními MORIS construction (projektanti, příprava staveb a rozpočtář)

komunikace s klientem pouze v rámci realizace projektu

finanční kontrola a reporting vedení

Očekáváme:

zkušenost z oboru staveb minimálně 5 let

duch teamleadera

schopnost „Dotahovače“

řízení několika lidí a projektů najednou

výborné organizační schopnosti

časová flexibilita

65% práce v kanceláři, zbytek po KD a dozor po CZ/SK

angličtina na komunikativní úrovni

řidičský průkaz B

Co vám můžeme nabídnout

práci v příjemném pracovním kolektivu

zázemí prosperující společnosti s dlouhou tradicí na českém trhu

možnost kariérního postupu pro novou divizi MORIS construction – posun na Hlavního stavbyvedoucího

dodatečná dovolená za loajalitu

pravidelné firemní akce a občerstvení na pracovišti

plat: 45 tis.

spolupráce na IČ

služební automobil

Zájem o pozici

Info

O pozici

Typ
Spolupráce na IČ
Délka
Na dobu neurčitou
Požadované vzdělání
Zkušenost z oboru staveb minimálně 5 let
Požadované jazyky
Angličtina na komunikativní úrovni

A kdo vám bude oporou

Adam Klofáč Adam Klofáč obchodní ředitel MDE
Adam vede obchod divize Design, pod kterou spadají interiérové a výrobní zakázky MORISu.

Další volné pozice

Projekt manažer

Práce na plný úvazek Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Jsme MORIS design – kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby světelné reklamy, prodejních stojanů a POS, in-store designu a výroby nábytku. Přinášíme na trh novinky a inovace a...

Více o pozici

KONSTRUKTÉR/KA

Spolupráce na IČ Tiskařská 612/4, Praha - Malešice

Stavební divize MORIS construction www.moris-construction.cz je vlastní stavební divizí společnosti MORIS design. MORIS design je kreativní rodinná firma s 23 lety zkušeností v oboru výroby...