Hledat
Úvod > O nás > Podporujeme

Podporujeme

VISA Czech Top Shop a VISA Slovak Top Shop

Našim klientům pomáháme se posouvat dál již pětadvacet let. Nyní se můžeme podílet i na rozvoji českého a slovenského Retailu díky unikátním projektům VISA Czech Top Shop a VISA Slovak Top Shop. Ty spotřebitelům představují další zajímavé prodejny a obchodníkům umožňují zlepšit zákaznickou zkušenost. Každý měsíc se odborná porota vydává do prodejen po celém Česku a Slovensku, kde hodnotí design koncept, obsluhu, prezentování produktů a několik dalších kritérií. Každý měsíc je vyhlášena nejlepší prodejna, která se tak dostane na výsluní, a navíc se může ucházet i o prestižní titul Prodejna roku.

O soutěži VISA Czech Top Shop.

 

 

POPAI CE

POPAI CENTRAL EUROPE je středoevropskou pobočkou světové asociace POPAI, reprezentuje obor marketingu v místech prodeje a pracuje pro profesionály, kterých se tento obor dotýká. Posláním POPAI CENTRAL EUROPE je vytvořit komunikační platformu pro výrobce a dodavatele komunikačních prostředků v in-store, digitálních médií, zadavatele reklamy, reklamní agentury a zástupce maloobchodu. Naším členstvím tak podporujeme vzdělávání místních společností, provádění průzkumů, poskytování informací z oblasti retailu a jeho celkový rozvoj.

Více o POPAI CENTRAL EUROPE.

Májová regata

MORIS design je od roku 2013 pořadatelem a hlavním partnerem Májové regaty – offshorového závodu, který probíhá každý rok u chorvatského pobřeží. Závod stojí na 4 závodních dnech (pondělí - čtvrtek) včetně jedné noční etapy. Posádky tak mají dost času sladit se a potrénovat před startem, stejně jako užít si ještě jeden volný den po závodu. Závod má pevně daná pravidla, ale po dojezdu jednotlivých etap si každý může vybrat, zda zvolí společné kotvení nebo zda zůstane o samotě třeba v nedaleké zátoce. Ať už jste zkušení jachtaři nebo začátečníci, neváhejte a přidejte se k nám, rádi vás přivítáme!

Více o Májové regatě.

Copyright © 2024 MORIS design s.r.o.