Hledat
Úvod > O nás > Proč s námi

Proč s námi

1. Jsme solidní. Máme zázemí a systém.

Jsme pražská rodinná firma s průhledným vlastnictvím a jasnou strukturou. Máme jednoho majitele a procesní systém řízení celé firmy. Pracujeme se špičkovým Informačním systémem a řízením kvality.

2. Jsme dospělí. Na trhu jsme již 24 let.

Jsme silná firma, která přežila všechny krize a za dlouhou dobu existence si vydobyla dobré renomé. V oboru jsme uznávaní a vyhráli jsme řadu ocenění. Vlastníme několik divizí specializovaných na různé druhy činnosti podpory prodeje, všechny se pohybují kolem servisu majitelům obchodů, showroomů nebo kanceláří. Realizací interiérů máme za sebou stovky.

3. Jsme soběstační. Kapacity a technologie.

Máme dostatek kvalifikovaných sil, technologie a dvě vlastni výrobní haly. Disponujeme 140 pracovníky a jsme schopni kapacity upravovat flexibilně podle projektů. Vlastníme většinu technologií potřebných pro naší činnost. Pokryjeme více zakázek najednou. Pro Váš projekt vyčleníme individuální realizační koordinační tým, zajišťující hladký průběh zakázky.

4. Jsme zkušení. Máme široký záběr.

O věcech přemýšlíme. Jako prvovýrobci jsme si dobře vědomi všech souvislostí, které jsou provázané. Pohybujeme se v oborech designu, marketingu, výroby, logistiky, distribuce i samotné instalace a servisování.

5. Jsme přímí. Problémy nezametáme pod koberec.

K případným problémům se stavíme čelem, nic neschováváme a děláme vše pro spokojenost zákazníka. Není nic, co bychom nedokázali vyřešit. Komunikujeme zcela otevřeně.

6. Jsme pohotoví. Reagujeme obratem.

Pohybujeme se ve světě, kde čas hraje zásadní roli. Naše běžná reakční doba je okamžitá a projekt manažeři během realizace projektu jsou k dispozici i 24 hodin denně. Personální obsazení týmu je nastaveno tak, aby bylo možné manažersky zajistit i více obchodů najednou.

7. Jsme za bezdlužnost. Neděláme dluhy. Nenecháváme věci otevřené.

Akceptujeme běžné finanční podmínky takto velkých zakázek. Záruky neseme nadstandardní a opravy řešíme velice rychle.  Nediskutujeme – jednáme. Záleží na tom naše pověst a té si ceníme nejvíc.

8. Jsme dochvilní. Projekty předáváme včas.

Žádný projekt jsme nepředali pozdě. I přes šibeniční termíny a řadu překážek, které během realizace vznikají, hrajeme jako stmelený tým, který si umí vždy poradit.

9. Jsme kvalitní. Ve všem.

Naše výroba má promyšlenou výstupní kontrolu. Montážníci předávají pouze prověřenou práci. Každý člověk ve výrobě má nad sebou kontrolora. Kvalitu sledujeme v sofistikovaném firemním informačním systému.

10. Jsme obezřetní. Pracujeme pouze s prověřenými dodavateli.

Všechny dodavatele tendrujeme a tím zajišťujeme klientovi příznivou cenu. S většinou dodavatelů spolupracujeme dlouhodobě a nic jim nedlužíme. Proto dáváme na veškeré produkty solidní záruku.

11. Jsme důvěryhodní. Dodáváme jistotu.

S námi máte jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali a schválili. Dokázali jsme mnohokrát, že umíme vyřešit i velmi atypické situace.

12. Jsme flexibilní. Vaši zakázku spustíme okamžitě.

Projekt a celkovou výrobu můžeme spustit ihned. Nemusíte na nic čekat.

Copyright © 2021 MORIS design s.r.o.