Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany ALBI

ALBI

Klient
ALBI
Segment
Dárkové předměty, hry
Realizace
2016
Štítky
Interiér, In-store
O projektu

Remodelling prodejny s hrami a dárky pro společnost ALBI proběhl v roce 2016.

Kromě rotačního stojanu pro prodej drobných dárků se MORIS design podílel na realizaci nové podoby Dárkových prodejen Albi. 

První prodejna v OC Chodov v novém vzhledu se stala základem pro budoucí přeměnu ostatních poboček, a od září již láká svou výjimečností nové zákazníky dovnitř. 

Prodejna dárků a her získala neotřelý vzhled, který je blíže zákazníkovi, působí více domácky a spolu s osobním a milým přístupem prodavaček má za cíl přivést nové zákazníky.

Celá prodejna vychází z modulárního systému SlatWall. Variabilně nastavitelné police, držáky a háčky umožňují velmi rychle měnit velikost prodejního místa a selektovat jednotlivé produktové řady. 

Prodejna navíc láká svou hravostí a zákazník si tak zde může například u herního stolu zahrát stolní hry z portfolia ALBI, nebo spolu se svými dětmi vyzkoušet nový vzdělávací koncept u stolečku s příjemným posezením. Zde se děti zabaví i sami, takže rodiče mohou v klidu vybírat dárky pro své přátele a blízké.

 

 

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.