Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Alpine Pro

Alpine Pro

Klient
Alpine Pro s.r.o.
Segment
Outdoor
Realizace
2012
Štítky
Interiér, Prodejní stojany, Prodejní regál, Prodejna, Kamenný obchod, Stojany, Design, Obchodní centrum, Síť prodejen, In-store
O projektu

Pro Alpine Pro jsme navrhli kompletní přeměnu prodejen outdoorového oblečení. Při tvorbě designu jsme uvažovali tak, že člověk by se měl přizpůsobit přírodě a ne příroda člověku. Inspiraci pro prodejny outdoorového oblečení jsme proto našli ve tvarech balvanů v Dolomitech, tolik navštěvovaných právě klienty Alpine Pro. Přestože dispozice i prvky prodejny jsou až organicky nepravidelné, zvýšili jsme obložnost prostor o 10 %. Za projekt jsme v roce 2012 získali cenu POPAI.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.