Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Assa Abloy

Assa Abloy

Klient
Assa Abloy, značka FAB
Segment
Bezpečnost
Realizace
2016
Štítky
Cedule, Pylon, 3D reklama, Atyp
O projektu

Pro FAB jsme vyrobili exteriérový pylon umístěný u příjezdové cesty do areálu. Výrazné logo je doplněno odkazem na historickou kontinuitu.
Pylon je vyroben z hliníkové konstrukce, která je opláštěna dibondem v dekoru kartáčovaného hliníku. Logo je vytvořeno z frézovaného plexiskla. Modré nápisy jsou svítící a černé části tvoří efekt světelné koruny.
Pylon zjednodušuje návštěvníkům orientaci a zvyšuje prestiž značky.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.