Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Banka Creditas

Banka Creditas

Klient
Banka Creditas
Segment
bankovnictví
Realizace
2016/2017
O projektu

Impulsem pro vznik design konceptu nové banky je vyčnívat z šedi současného bankovního prostředí. Banka si klade za cíl vytvořit pro zákazníky příjemné, privátní prostředí, kde se budou sice cítit jako doma, ale ne na úkor přílišné domáckosti či rustikálnosti. Prostředí tak podporuje nový typ designu s inovativními technologiemi integrovanými do konceptu tak, aby podpořilo pozitivní vnímání značky i přidaných služeb zákazníka. Koncept podporuje propojení lidských hodnot spolu se současnými trendy v bankovnictví ve funkčním, moderním prostředí přizpůsobeném lokálně regionu či městu, ve kterém se nachází. Vedle designu bude banka Creditas klást velký důraz i na špičkové služby a zajištění maximálního komfortu pro zákazníka, který díky tomuto marketingovému mixu zůstane v pobočce banky déle a využije tak více služeb. Klient si z návštěvy banky musí především přinést pozitivní zážitek, díky kterému se bude značka dále šířit i cestou doporučení.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.