Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Brusletto

Brusletto

Klient
Ultimate Nordic AS
Segment
Hobby
Realizace
Duben 2022
O projektu

Produkty jsou umístěné na kovovém svislém povrchu využívající magnety. Díky nim je možné nože originálně vystavit a zákazníci si je mohou prohlédnout ze všech stran. Žádné háčky ani složité mechanismy. Jen magnet držící stříbrnou čepel, která na tmavém pozadí skvěle vyniká. Svislá část chytře ukazuje logo značky Brusletto a zároveň zvýrazňuje její exkluzivitu. Produkty jsou umístěné ve skleněné vitríně, kterou je možné uzamknout. Spodní část tvoří rovněž uzamykatelná skříňka pro uložení dalšího zboží, což přidává stojanu na funkčnosti. Vitrína umožňuje bezpečné a zároveň nevšední vystavení produktů, které je učiní nepřehlédnutelnými v každé prodejně.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.