Hledat
Úvod > POS & Stojany

POS & Stojany

Design a promyšlená funkce prodejních nebo promo stojanů je naší silnou stránkou. Prodejní stojany navrhujeme v 3D nástrojích, vizualizace tvoříme na základě vašeho reálného prostředí. Garantujeme 100% funkčnost, účelnost a perfektní marketingový dopad. Za naše produktové prodejní stojany jsme obdrželi řadu mezinárodních cen.

Prodejní stojany vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v provedení a za použití technologií, které respektující prodejní potřebu konkrétního produktu. Navrhujeme a vyrábíme stojany kovové, dřevěné, plastové, skleněné, plexisklové, interaktivní nebo v kombinacích různých materiálů. Provedení produktových stojanů je pultové, podlahové, závěsné, dočasné, permanentní nebo zcela atypické.

Produktové stojany navrhujeme a prototypujeme v Praze, sériovou výrobu provádíme v moravské pobočce.

Naše výrobní kapacita je v tisících kusů měsíčně. Naše prodejní stojany vyvážíme do všech států EU i do dalších lokalit. Roční produkce se pohybuje kolem 40 000 kusů.

Vybrané realizace

Úvod > POS & Stojany Centropol Energy

Centropol Energy

Klient
Centropol Energy
Segment
Energie
Realizace
2020 červenec - EuroPark Štěrboholy
Štítky
Stánek
O projektu

Navrhli jsme a vyrobili stánek pro obchodní aktivity společnosti Centropol. Naše designérka vytvořila otevřený koncept stánku směrem ke klientům s výraznou dominantou sloupu, kde je zabudovaná LED obrazovka s video prezentací. Zákazník tak má možnost rychle se seznámit se službami společností Centropol. Pro zvýraznění názvu společnosti je v horní části sloupu umístěné logo, které je doplněné nasvíceným LED páskem.

Ideální rozvržení dvou komunikačních zón v podobě velkých informačních stolů pro nové zákazníky umocňují přírodní barvy materiálů s pohodlným sezením. Atypické provedení stánku je doplněné o prvky jako např. shrnovací dvířka centrální skříňky, obrandovaný límec s logy po obvodu celého stánku. U zákazníka takové řešení detailů vzbuzuje individuální přístup společnosti.

In-store desin má mnoho podob a vždy musí navodit u zákazníka příjemný pocit.

Líbí se Vám tento projekt?

Rádi Vám pomůžeme s návrhem i realizací vaší nové prodejny

NEZÁVAZNá poptávka

Podobné realizace

Mohlo by vás zajímat

Světelná reklama Polepy
Copyright © 2022 MORIS design s.r.o.